Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 CC met kenteken 17-JH-DV is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 136 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met 1.227 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 85 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 3.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1257 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1562 kg |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,44 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-04-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-04-10 |
| APK vervaldatum | 2026-08-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206 CC
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
6 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 195.740 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 108 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 912 |
| Periode | 2000-11-28 - 2009-02-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 15024 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 3923 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 52 | 29 | € 5.061,- | |
| 2000 | 52 | 29 | € 5.061,- | |
| 2001 | 2087 | 639 | € 21.629,- | € 4.797,- |
| 2001 | 134 | 33 | € 5.004,- | |
| 2001 | 2088 | 640 | € 21.629,- | € 4.797,- |
| 2002 | 4558 | 968 | € 24.068,- | € 4.825,- |
| 2002 | 4558 | 968 | € 24.068,- | € 4.825,- |
| 2002 | 495 | 81 | € 25.280,- | € 5.126,- |
| 2003 | 3451 | 873 | € 23.181,- | € 5.048,- |
| 2003 | 3451 | 873 | € 23.181,- | € 5.048,- |
| 2003 | 344 | 52 | € 5.472,- | |
| 2004 | 2282 | 607 | € 23.958,- | € 4.955,- |
| 2004 | 2282 | 607 | € 23.958,- | € 4.955,- |
| 2004 | 193 | 29 | € 5.402,- | |
| 2005 | 1446 | 446 | € 24.892,- | € 4.957,- |
| 2005 | 1446 | 446 | € 24.892,- | € 4.957,- |
| 2005 | 140 | 26 | € 26.447,- | € 5.736,- |
| 2006 | 922 | 307 | € 25.250,- | € 4.904,- |
| 2006 | 923 | 308 | € 25.250,- | € 4.904,- |
| 2006 | 76 | 20 | € 26.727,- | € 5.711,- |
| 2007 | 204 | 49 | € 24.826,- | € 4.953,- |
| 2007 | 25 | 6 | € 27.113,- | € 4.826,- |
| 2007 | 204 | 49 | € 24.826,- | € 4.953,- |
| 2008 | 19 | 3 | € 25.354,- | € 5.166,- |
| 2008 | 19 | 3 | € 25.354,- | € 5.166,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 20.327,- | |
| 2009 | 1 | 0 | € 20.327,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 54-JX-TX | |||
| 30-JN-ND | |||
| 96-JN-BT | |||
| 95-JD-KJ | |||
| 66-RB-XK | |||
| JB-314-V | |||
| 74-JG-ZV | |||
| 94-RP-HB | |||
| 94-PV-TZ | |||
| 86-TJ-BN | |||
| 46-PP-KZ | |||
| 27-JJ-XD | |||
| 73-JJ-KL | |||
| 05-JR-VX | |||
| 87-JF-RX | |||
| 39-JVX-5 | |||
| 17-LHF-9 | |||
| 32-SF-VK | |||
| 24-TF-TJ | |||
| 33-JB-LF | |||
| 56-JD-ZZ | |||
| HPF-76-P | |||
| 66-JB-PR | |||
| 20-JZ-SP | |||
| 32-PB-LH | |||
| 52-ZJ-FH | |||
| 56-LL-BV | |||
| 73-LJ-NJ | |||
| 09-XK-PL | |||
| 50-PF-FK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-LLJ-8 | 2026-05-17 | |||
| JP-763-D | 2026-05-22 | |||
| 37-JJ-JJ | 2026-05-21 | |||
| 95-LT-JR | 2026-05-21 | |||
| 10-JS-VZ | 2026-05-16 | |||
| 03-NB-RH | 2026-05-21 | |||
| 09-ND-DS | 2026-05-14 | |||
| 65-TG-GF | 2026-05-17 | |||
| 78-NF-RS | 2026-05-22 | |||
| 85-NGP-6 | 2026-05-23 | |||
| 73-HV-XN | 2026-05-11 | |||
| 12-JB-BL | 2026-05-23 | |||
| 08-ZVN-8 | 2026-05-17 | |||
| 48-RG-FB | 2026-05-23 | |||
| JH-891-X | 2026-05-23 | |||
| 56-NL-HN | 2026-05-19 | |||
| 72-NN-SN | 2026-05-19 | |||
| P-084-LX | 2026-05-21 | |||
| 81-PB-RR | 2026-05-22 | |||
| 18-JR-ZL | 2026-05-20 | |||
| 14-JK-RK | 2026-05-11 | |||
| 35-SG-JP | 2026-05-13 | |||
| 86-GPS-4 | 2026-05-23 | |||
| 98-HK-PL | 2026-05-04 | |||
| 94-LXX-7 | 2026-05-23 | |||
| 99-LT-GG | 2026-05-16 | |||
| 16-JFG-2 | 2026-05-13 | |||
| 06-ST-TF | 2026-05-09 | |||
| 41-JJ-ZP | 2026-05-23 | |||
| RV-458-F | 2026-05-06 |