Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.851,-
Nee
2001
2026-03-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-3 met kenteken 60-GN-HJ is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.9 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.456 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 14 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 300 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 12.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1520 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-01-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-01-12 |
| APK vervaldatum | 2026-05-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
SAAB 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 196.389 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1321 |
| Periode | 2000-08-26 - 2003-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1051 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 35 | 1 | € 7.617,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2001 | 142 | 17 | € 7.892,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2002 | 134 | 13 | € 7.329,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 8.529,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 38-HB-BH | 2026-02-27 | |||
| 56-JF-XJ | 2021-09-27 | |||
| 07-HHB-3 | 2024-05-07 | |||
| 93-JP-JZ | 2026-01-02 | |||
| 98-HX-JV | 2024-11-20 | |||
| 49-HB-TX | 2022-04-15 | |||
| 39-HR-SZ | 2025-07-03 | |||
| 68-JL-LD | 2025-09-13 | |||
| 64-JD-PS | 2022-06-02 | |||
| 65-GP-FF | 2023-05-12 | |||
| 22-JS-PL | 2021-06-19 | |||
| 71-JK-HS | 2024-03-15 | |||
| 26-HV-PR | 2022-03-08 | |||
| 42-GT-TR | 2021-03-04 | |||
| 36-GF-ZP | 2023-01-14 | |||
| 64-JN-LS | 2022-01-18 |