Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 33.426
€ 7.665,-
Nee
2013
2026-03-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C4 Picasso met kenteken 58-ZPD-3 is afkomstig uit het bouwjaar 2013. De nieuwwaarde van deze Citroën bedroeg € 33.426. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 156 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.9 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.592 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 154 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 5.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 157 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1592 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-02-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-02-27 |
| APK vervaldatum | 2026-10-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 4 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën C4 Picasso MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 4.622 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.075 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C4 Picasso
Eigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 4.622,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 144.548 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 744 |
| Periode | 2010-07-22 - 2014-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 759 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 70 | 5 | € 32.447,- | € 6.222,- |
| 2011 | 367 | 6 | € 32.310,- | € 6.313,- |
| 2012 | 199 | 2 | € 32.456,- | € 6.716,- |
| 2013 | 121 | 2 | € 33.956,- | € 8.178,- |
| 2013 | 94 | 15 | € 35.279,- | € 5.176,- |
| 2013 | 94 | 15 | € 35.279,- | € 5.176,- |
| 2014 | 2 | 0 | € 36.127,- | € 8.379,- |
| 2014 | 465 | 56 | € 34.765,- | € 5.198,- |
| 2014 | 465 | 56 | € 34.765,- | € 5.198,- |
| 2015 | 91 | 6 | € 33.954,- | € 5.460,- |
| 2015 | 91 | 6 | € 33.954,- | € 5.460,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 03-SKL-4 | |||
| 3-SZZ-50 | |||
| 64-ZHK-3 | |||
| 91-TGF-6 | |||
| 86-PBX-7 | |||
| 33-PTT-4 | |||
| 40-SJJ-7 | |||
| 03-XHN-2 | |||
| 92-TJR-5 | |||
| 23-XZT-9 | |||
| 5-SLJ-95 | |||
| 4-STS-70 | |||
| 74-NKB-7 | |||
| 48-RRB-8 | |||
| 87-RKJ-4 | |||
| 2-SKK-21 | |||
| 37-PLH-7 | |||
| 72-TRF-1 | |||
| 13-PJB-9 | |||
| 91-XVR-1 | |||
| 34-RPD-4 | |||
| 37-PHV-9 | |||
| 58-RRB-8 | |||
| 22-NHS-6 | |||
| HJ-427-G | |||
| 70-TJN-4 | |||
| 91-SKP-7 | |||
| 12-RJG-9 | |||
| 35-SFV-4 | |||
| 72-RFJ-1 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 5-KSZ-78 | 2026-04-24 | |||
| 2-TGT-39 | 2026-04-28 | |||
| 33-PDS-5 | 2026-05-15 | |||
| 3-TGN-89 | 2026-05-21 | |||
| 87-SFX-1 | 2026-05-20 | |||
| 97-SKD-9 | 2026-05-16 | |||
| 93-TPK-2 | 2026-04-25 | |||
| 47-ZNK-6 | 2026-04-06 | |||
| 01-TGX-2 | 2026-04-29 | |||
| 17-PLB-4 | 2026-04-24 | |||
| 42-SKX-2 | 2026-04-22 | |||
| 61-TLF-3 | 2026-04-18 | |||
| 02-PXZ-1 | 2026-04-16 | |||
| 22-RDB-8 | 2026-04-15 | |||
| 00-PSR-2 | 2026-04-14 | |||
| 8-SBX-82 | 2026-03-25 | |||
| 57-PGN-6 | 2026-04-02 | |||
| 46-RST-1 | 2026-04-11 | |||
| 93-RHG-1 | 2026-04-10 | |||
| 68-XKR-1 | 2026-04-10 | |||
| 15-SLP-2 | 2026-05-11 | |||
| 23-NNX-3 | 2026-04-02 | |||
| 10-PNF-6 | 2026-04-01 | |||
| 45-RBB-3 | 2026-04-24 | |||
| 29-TSN-8 | 2026-03-30 | |||
| 3-TFX-76 | 2026-03-14 | |||
| 8-SBX-80 | 2026-03-09 | |||
| 3-TFR-34 | 2026-03-15 | |||
| 3-TFV-25 | 2026-03-07 | |||
| 5-KJL-61 | 2026-03-19 |