Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf Variant met kenteken 58-DT-KK is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1595 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.283 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-07-2024. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1447 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1775 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Eerste registratie | 2000-01-07 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2000-01-07 |
| APK vervaldatum | 2024-07-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf Variant stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
|
Recent te koop
14 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf Variant
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1181 |
| Periode | 1999-07-29 - 2000-05-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 38 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 13 | 0 | € 4.997,- | |
| 2000 | 25 | 0 | € 4.980,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 22DNRD | 2022-02-22 | |||
| 82-FK-XP | 2020-11-21 | |||
| 33-DJ-FD | 2022-05-13 | |||
| 74DSJS | 2020-11-21 | |||
| 25DGGV | 2021-11-02 | |||
| 42-DL-SJ | 2021-08-12 | |||
| 79-FJ-VZ | 2021-08-13 | |||
| 22-FG-XZ | 2025-10-16 | |||
| 19DTVK | 2021-02-14 | |||
| 82-DT-JR | 2023-11-23 | |||
| 34-FJ-TD | 2025-09-23 | |||
| 29-FF-SB | 2022-09-30 | |||
| 98DTVT | 2025-01-05 | |||
| 81-FN-XJ | 2020-07-29 |