Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.908,-
Nee
2000
2025-09-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf Variant met kenteken 34-FJ-TD is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1595 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.283 kg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 242 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1447 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1775 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-04-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-04-04 |
| APK vervaldatum | 2027-01-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf Variant stationwagen
|
Nu te koop
2 auto’s |
|
Recent te koop
14 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf Variant
Eigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
18 dagenHuidige eigenaar
8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1181 |
| Periode | 1999-07-29 - 2000-05-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 38 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 13 | 0 | € 4.997,- | |
| 2000 | 25 | 0 | € 4.980,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 19DTVK | 2021-02-14 | |||
| 79-FJ-VZ | 2021-08-13 | |||
| 82-DT-JR | 2023-11-23 | |||
| 74DSJS | 2020-11-21 | |||
| 22-FG-XZ | 2025-10-16 | |||
| 25DGGV | 2021-11-02 | |||
| 42-DL-SJ | 2021-08-12 | |||
| 82-FK-XP | 2020-11-21 | |||
| 22DNRD | 2022-02-22 | |||
| 33-DJ-FD | 2022-05-13 | |||
| 58-DT-KK | 2023-11-10 | |||
| 81-FN-XJ | 2020-07-29 | |||
| 29-FF-SB | 2022-09-30 | |||
| 98DTVT | 2025-01-05 |