Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.270,-
Nee
2009
2020-06-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Laguna met kenteken 57HZH9 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. De motor heeft een inhoud van 1997 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.444 kg voor optimale prestaties. Sinds 2180 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 30-07-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1559 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1919 kg |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2020-06-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-04-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-04-03 |
| APK vervaldatum | 2020-07-30 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Laguna hatchback
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Laguna
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 663 |
| Periode | 2007-11-02 - 2010-05-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 52 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 7 | 0 | € 7.507,- | |
| 2007 | 7 | 0 | € 7.507,- | |
| 2008 | 35 | 0 | € 7.344,- | |
| 2008 | 35 | 0 | € 7.344,- | |
| 2009 | 8 | 0 | € 6.354,- | |
| 2009 | 8 | 0 | € 6.354,- | |
| 2010 | 2 | 0 | € 30.462,- | € 6.574,- |
| 2010 | 2 | 0 | € 30.462,- | € 6.574,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 69-HDL-3 | 2026-05-09 | |||
| 60-XZ-RF | 2026-05-19 | |||
| 53-ZD-NH | 2026-04-16 | |||
| 18-ZF-TF | 2026-03-15 | |||
| 52-JBS-2 | 2023-04-07 | |||
| 41-ZJ-DD | 2022-08-04 | |||
| 21-ZG-FT | 2022-01-17 | |||
| 73-JHG-8 | 2023-05-12 | |||
| 19-ZR-ZS | 2022-07-19 | |||
| 98-ZH-TD | 2024-09-28 | |||
| 91-XZ-KJ | 2025-03-25 | |||
| 51-ZF-NV | 2024-07-26 | |||
| 96-ZH-NB | 2021-02-16 | |||
| 73-XX-ZN | 2022-04-26 | |||
| 71JXB6 | 2020-09-13 | |||
| 39-HPF-5 | 2020-08-18 | |||
| 56-ZB-PS | 2023-05-22 | |||
| 54-GBR-2 | 2023-02-15 | |||
| 19-ZG-VV | 2021-11-16 | |||
| 27-ZH-VR | 2022-09-19 | |||
| 57-KND-1 | 2025-02-11 | |||
| 96-ZD-DL | 2023-02-21 | |||
| 73-ZG-SZ | 2020-10-16 | |||
| 50ZGGT | 2020-09-12 | |||
| 38-ZK-XS | 2022-01-26 | |||
| 14GFJ9 | 2020-05-19 | |||
| 22-GDG-9 | 2025-02-21 | |||
| 37-GVP-1 | 2022-06-11 | |||
| 42-ZB-NZ | 2025-11-05 | |||
| 70-GGR-6 | 2025-06-22 |