Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.997,-
Nee
2008
2020-05-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Laguna met kenteken 14GFJ9 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.444 kg voor optimale prestaties. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 08-08-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1559 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1919 kg |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2020-05-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-06-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-06-26 |
| APK vervaldatum | 2020-08-08 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Laguna hatchback
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Laguna
Eigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 663 |
| Periode | 2007-11-02 - 2010-05-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 52 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 7 | 0 | € 7.507,- | |
| 2007 | 7 | 0 | € 7.507,- | |
| 2008 | 35 | 0 | € 7.344,- | |
| 2008 | 35 | 0 | € 7.344,- | |
| 2009 | 8 | 0 | € 6.354,- | |
| 2009 | 8 | 0 | € 6.354,- | |
| 2010 | 2 | 0 | € 30.462,- | € 6.574,- |
| 2010 | 2 | 0 | € 30.462,- | € 6.574,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-XZ-RF | 2026-05-19 | |||
| 69-HDL-3 | 2026-05-09 | |||
| 53-ZD-NH | 2026-04-16 | |||
| 18-ZF-TF | 2026-03-15 | |||
| 57-KND-1 | 2025-02-11 | |||
| 96-ZD-DL | 2023-02-21 | |||
| 81-JZP-4 | 2023-01-14 | |||
| 38-ZK-XS | 2022-01-26 | |||
| 11-KTP-1 | 2024-09-13 | |||
| 19-ZR-ZS | 2022-07-19 | |||
| 57-XX-TP | 2021-05-15 | |||
| 73-JHG-8 | 2023-05-12 | |||
| 21-ZG-FT | 2022-01-17 | |||
| 57-ZB-PS | 2023-04-07 | |||
| 22-GDG-9 | 2025-02-21 | |||
| 56-ZB-PS | 2023-05-22 | |||
| 35-XJL-3 | 2023-10-19 | |||
| 37-GVP-1 | 2022-06-11 | |||
| 41-ZJ-DD | 2022-08-04 | |||
| 57HZH9 | 2020-06-19 | |||
| 52-JBS-2 | 2023-04-07 | |||
| 68-ZD-LL | 2024-03-17 | |||
| 91-XZ-KJ | 2025-03-25 | |||
| 98-ZH-TD | 2024-09-28 | |||
| 51-ZF-NV | 2024-07-26 | |||
| 42-ZB-NZ | 2025-11-05 | |||
| 73-XX-ZN | 2022-04-26 | |||
| 96-ZH-NB | 2021-02-16 | |||
| 53-GBT-8 | 2021-05-27 | |||
| 46-GHP-4 | 2020-11-13 |