Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.657,-
Ja, 2026
2001
2021-09-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 57HJVH is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 98 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Met een massa van 1.055 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2021 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-09-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1525 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2021-09-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-08-03 |
| APK vervaldatum | 2022-09-07 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
17 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.399 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 894 |
| Periode | 2001-05-25 - 2008-10-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1537 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 60 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 88 | 4 | € 3.025,- | |
| 2002 | 228 | 8 | € 3.047,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2003 | 153 | 10 | € 3.100,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 112 | 3 | € 3.271,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 57 | 6 | € 3.399,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-NH-KT | 2026-05-21 | |||
| 83-NX-HL | 2026-05-10 | |||
| 39-RL-BL | 2026-05-08 | |||
| 23-JR-FR | 2026-04-22 | |||
| 19-LZ-SB | 2026-04-11 | |||
| 20-JV-XD | 2026-05-19 | |||
| 89-NB-RJ | 2026-04-09 | |||
| 89-JK-KP | 2026-04-08 | |||
| 44-HS-HF | 2026-04-04 | |||
| 19-JF-BF | 2026-05-13 | |||
| 06-JX-NR | 2026-03-26 | |||
| 15-NG-VK | 2026-03-12 | |||
| 50-NB-PD | 2026-03-10 | |||
| 80-JL-GJ | 2026-03-07 | |||
| 90-PX-SP | 2026-03-03 | |||
| 37-JV-RF | 2026-03-15 | |||
| 22-LP-LN | 2026-02-26 | |||
| 05-HR-GF | 2026-02-28 | |||
| 73HRFD | 2022-07-01 | |||
| 59-HJ-VH | 2020-08-29 | |||
| GF923T | 2021-05-12 | |||
| 30-JB-FG | 2024-11-19 | |||
| 89JLLK | 2021-03-23 | |||
| 87-HV-XS | 2021-06-12 | |||
| 41JSXD | 2020-09-10 | |||
| 74JPGH | 2021-04-08 | |||
| 78-JZ-LZ | 2024-03-22 | |||
| 38-HP-DH | 2021-02-28 | |||
| 50-JK-JB | 2020-07-11 | |||
| 90JFXT | 2021-08-23 |