Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.142,-
Nee
2002
2026-04-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 78-JZ-LZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 98 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.085 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 40 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 262 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1160 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1550 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-16 |
| APK vervaldatum | 2027-02-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 2.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.490 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
1 maand3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 2.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 113.984 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1097 |
| Periode | 2001-10-05 - 2005-11-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 638 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 31 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 382 | 11 | € 2.719,- | |
| 2001 | 88 | 4 | € 3.025,- | |
| 2002 | 228 | 8 | € 3.047,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2002 | 524 | 14 | € 2.786,- | |
| 2003 | 153 | 10 | € 3.100,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2003 | 513 | 20 | € 2.839,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 46 | 13 | € 2.626,- | |
| 2004 | 112 | 3 | € 3.271,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 2.792,- | |
| 2005 | 57 | 6 | € 3.399,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 2.874,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2007 | 55 | 0 | € 2.853,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- | |
| 2008 | 10 | 0 | € 3.070,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79-NH-KT | 2026-05-21 | |||
| 83-NX-HL | 2026-05-10 | |||
| 39-RL-BL | 2026-05-08 | |||
| 23-JR-FR | 2026-04-22 | |||
| 19-LZ-SB | 2026-04-11 | |||
| 20-JV-XD | 2026-05-19 | |||
| 89-NB-RJ | 2026-04-09 | |||
| 89-JK-KP | 2026-04-08 | |||
| 44-HS-HF | 2026-04-04 | |||
| 19-JF-BF | 2026-05-13 | |||
| 06-JX-NR | 2026-03-26 | |||
| 15-NG-VK | 2026-03-12 | |||
| 50-NB-PD | 2026-03-10 | |||
| 80-JL-GJ | 2026-03-07 | |||
| 90-PX-SP | 2026-03-03 | |||
| 37-JV-RF | 2026-03-15 | |||
| 22-LP-LN | 2026-02-26 | |||
| 05-HR-GF | 2026-02-28 | |||
| 74JPGH | 2021-04-08 | |||
| 41JSXD | 2020-09-10 | |||
| 87-HV-XS | 2021-06-12 | |||
| 30-JB-FG | 2024-11-19 | |||
| 33HRN4 | 2022-05-22 | |||
| 51-JB-PV | 2024-06-15 | |||
| 77HVJR | 2021-06-30 | |||
| GF923T | 2021-05-12 | |||
| 84-LP-SN | 2025-01-15 | |||
| 83LHGH | 2020-11-05 | |||
| 64-JH-XG | 2021-09-26 | |||
| 24LSBK | 2021-01-01 |