Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.506,-
Nee
2004
2025-03-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 57-NR-RL is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1149 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Dankzij 985 kg ligt deze auto soepel op de weg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-08-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1060 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-16 |
| APK vervaldatum | 2026-08-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.749 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.199 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.749,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 121.990 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 939 |
| Periode | 2001-01-31 - 2006-08-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3766 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 223 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 215 | 43 | € 2.396,- | |
| 2001 | 215 | 43 | € 2.396,- | |
| 2002 | 31 | 3 | € 2.780,- | |
| 2002 | 1680 | 62 | € 14.960,- | € 2.476,- |
| 2002 | 1680 | 62 | € 14.960,- | € 2.476,- |
| 2003 | 31 | 3 | € 2.906,- | |
| 2003 | 1240 | 76 | € 11.380,- | € 2.566,- |
| 2003 | 1240 | 76 | € 11.380,- | € 2.566,- |
| 2004 | 26 | 4 | € 2.938,- | |
| 2004 | 626 | 42 | € 2.603,- | |
| 2004 | 626 | 42 | € 2.603,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 3.024,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 2.897,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 2.897,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.704,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.704,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 85-NG-VJ | |||
| 40-LZ-HL | |||
| 68-NZ-PT | |||
| 77-JZ-ZZ | |||
| 57-JX-GF | |||
| 55-KRP-2 | |||
| 14-LD-JL | |||
| 34-LR-VB | |||
| 53-PB-KG | |||
| 07-NH-NP | |||
| 91-LT-JV | |||
| 36-JB-BP | |||
| 21-NG-FZ | |||
| 95-LF-BJ | |||
| 60-JZ-TX | |||
| 71-LR-RK | |||
| 46-LT-BX | |||
| 70-LS-GZ | |||
| 48-NV-NK | |||
| 76JPVB | |||
| 45-JJ-HF | |||
| 02-NH-VF | |||
| 57-LS-LL | |||
| 56JPGH | |||
| 97-LL-NG | |||
| 83-JS-NN | |||
| 78-JT-DK | |||
| 77-NZ-FS | |||
| 58-NB-SX | |||
| 68LXZF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-LF-PS | 2026-05-20 | |||
| 81-NR-SP | 2026-05-18 | |||
| 64-JJG-6 | 2026-05-19 | |||
| 83-JJ-JK | 2026-05-20 | |||
| 02-LB-FJ | 2026-05-21 | |||
| 85-JZ-ST | 2026-05-17 | |||
| 46-LP-SN | 2026-05-10 | |||
| 57-HG-FS | 2026-05-20 | |||
| GR-747-D | 2026-05-11 | |||
| 69-NR-SP | 2026-05-14 | |||
| 18-NX-BV | 2026-05-10 | |||
| 72-NV-GL | 2026-05-08 | |||
| 58-NP-FB | 2026-05-08 | |||
| 35-JJ-TS | 2026-05-03 | |||
| 75-HX-LH | 2026-05-01 | |||
| 92-JN-GZ | 2026-04-29 | |||
| 81-LB-JH | 2026-04-25 | |||
| 65-HX-SH | 2026-04-23 | |||
| 30-NF-TV | 2026-04-23 | |||
| 82-PP-FS | 2026-04-23 | |||
| 58-LX-LD | 2026-04-24 | |||
| 36-LB-TJ | 2026-04-21 | |||
| 54-LH-GH | 2026-04-24 | |||
| 62-LB-ZD | 2026-04-13 | |||
| 91-NV-GL | 2026-04-11 | |||
| 93-HV-PZ | 2026-05-22 | |||
| 43-JP-KL | 2026-05-13 | |||
| 75LBJH | 2026-04-14 | |||
| 36-NV-JT | 2026-05-03 | |||
| 08-JP-HS | 2026-05-11 |