Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.506,-
Nee
2004
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 81-NR-SP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. Dit model beschikt over een 1149 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Met 985 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. De huidige eigenaar heeft deze auto al 6 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 256 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1060 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-20 |
| APK vervaldatum | 2027-02-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.749 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.199 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
7 dagenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.749,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 121.990 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 939 |
| Periode | 2001-01-31 - 2006-08-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3766 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 223 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 215 | 43 | € 2.396,- | |
| 2001 | 215 | 43 | € 2.396,- | |
| 2002 | 31 | 3 | € 2.780,- | |
| 2002 | 1680 | 62 | € 14.960,- | € 2.476,- |
| 2002 | 1680 | 62 | € 14.960,- | € 2.476,- |
| 2003 | 31 | 3 | € 2.906,- | |
| 2003 | 1240 | 76 | € 11.380,- | € 2.566,- |
| 2003 | 1240 | 76 | € 11.380,- | € 2.566,- |
| 2004 | 26 | 4 | € 2.938,- | |
| 2004 | 626 | 42 | € 2.603,- | |
| 2004 | 626 | 42 | € 2.603,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 3.024,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 2.897,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 2.897,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.704,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.704,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 57-NR-RL | |||
| 85-NG-VJ | |||
| 68-NZ-PT | |||
| 77-JZ-ZZ | |||
| 57-JX-GF | |||
| 40-LZ-HL | |||
| 14-LD-JL | |||
| 53-PB-KG | |||
| 55-KRP-2 | |||
| 34-LR-VB | |||
| 91-LT-JV | |||
| 95-LF-BJ | |||
| 07-NH-NP | |||
| 36-JB-BP | |||
| 21-NG-FZ | |||
| 71-LR-RK | |||
| 60-JZ-TX | |||
| 46-LT-BX | |||
| 76JPVB | |||
| 70-LS-GZ | |||
| 48-NV-NK | |||
| 45-JJ-HF | |||
| 93-HV-PZ | |||
| 02-NH-VF | |||
| 97-LL-NG | |||
| 57-LS-LL | |||
| 56JPGH | |||
| 83-JS-NN | |||
| 78-JT-DK | |||
| 77-NZ-FS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-JJG-6 | 2026-05-19 | |||
| 64-LF-PS | 2026-05-20 | |||
| 83-JJ-JK | 2026-05-20 | |||
| 85-JZ-ST | 2026-05-17 | |||
| 57-HG-FS | 2026-05-20 | |||
| 02-LB-FJ | 2026-05-21 | |||
| 69-NR-SP | 2026-05-14 | |||
| GR-747-D | 2026-05-11 | |||
| 46-LP-SN | 2026-05-10 | |||
| 18-NX-BV | 2026-05-10 | |||
| 58-NP-FB | 2026-05-08 | |||
| 72-NV-GL | 2026-05-08 | |||
| 35-JJ-TS | 2026-05-03 | |||
| 75-HX-LH | 2026-05-01 | |||
| 92-JN-GZ | 2026-04-29 | |||
| 81-LB-JH | 2026-04-25 | |||
| 65-HX-SH | 2026-04-23 | |||
| 30-NF-TV | 2026-04-23 | |||
| 82-PP-FS | 2026-04-23 | |||
| 58-LX-LD | 2026-04-24 | |||
| 36-LB-TJ | 2026-04-21 | |||
| 54-LH-GH | 2026-04-24 | |||
| 62-LB-ZD | 2026-04-13 | |||
| 91-NV-GL | 2026-04-11 | |||
| 43-JP-KL | 2026-05-13 | |||
| 75LBJH | 2026-04-14 | |||
| 36-NV-JT | 2026-05-03 | |||
| 86-NH-GR | 2026-04-01 | |||
| 95-NZ-KK | 2026-03-27 | |||
| 08-JP-HS | 2026-05-11 |