Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.280,-
Nee
2001
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 57-HG-FS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1149 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Een laag gewicht van 985 kg zorgt voor extra dynamiek. Dit voertuig is al 4 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 206 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1060 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,77 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-06-25 |
| APK vervaldatum | 2026-12-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 325 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.199 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 325,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 939 |
| Periode | 2001-01-31 - 2006-08-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3766 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 223 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 215 | 43 | € 2.396,- | |
| 2001 | 215 | 43 | € 2.396,- | |
| 2002 | 31 | 3 | € 2.780,- | |
| 2002 | 1680 | 62 | € 14.960,- | € 2.476,- |
| 2002 | 1680 | 62 | € 14.960,- | € 2.476,- |
| 2003 | 31 | 3 | € 2.906,- | |
| 2003 | 1240 | 76 | € 11.380,- | € 2.566,- |
| 2003 | 1240 | 76 | € 11.380,- | € 2.566,- |
| 2004 | 26 | 4 | € 2.938,- | |
| 2004 | 626 | 42 | € 2.603,- | |
| 2004 | 626 | 42 | € 2.603,- | |
| 2005 | 3 | 0 | € 3.024,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 2.897,- | |
| 2005 | 4 | 0 | € 2.897,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.704,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 2.704,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 95-LF-BJ | |||
| 76JPVB | |||
| 57-JX-GF | |||
| 14-LD-JL | |||
| 77-JZ-ZZ | |||
| 68-NZ-PT | |||
| 53-PB-KG | |||
| 40-LZ-HL | |||
| 57-NR-RL | |||
| 85-NG-VJ | |||
| 71-LR-RK | |||
| 91-LT-JV | |||
| 55-KRP-2 | |||
| 21-NG-FZ | |||
| 36-JB-BP | |||
| 34-LR-VB | |||
| 07-NH-NP | |||
| 60-JZ-TX | |||
| 46-LT-BX | |||
| 70-LS-GZ | |||
| 48-NV-NK | |||
| 45-JJ-HF | |||
| 93-HV-PZ | |||
| 57-LS-LL | |||
| 56JPGH | |||
| 83-JS-NN | |||
| 78-JT-DK | |||
| 02-NH-VF | |||
| 97-LL-NG | |||
| 77-NZ-FS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 85-JZ-ST | 2026-05-17 | |||
| 64-JJG-6 | 2026-05-19 | |||
| 69-NR-SP | 2026-05-14 | |||
| 83-JJ-JK | 2026-05-20 | |||
| 81-NR-SP | 2026-05-18 | |||
| GR-747-D | 2026-05-11 | |||
| 64-LF-PS | 2026-05-20 | |||
| 18-NX-BV | 2026-05-10 | |||
| 58-NP-FB | 2026-05-08 | |||
| 46-LP-SN | 2026-05-10 | |||
| 35-JJ-TS | 2026-05-03 | |||
| 02-LB-FJ | 2026-05-21 | |||
| 72-NV-GL | 2026-05-08 | |||
| 54-LH-GH | 2026-04-24 | |||
| 58-LX-LD | 2026-04-24 | |||
| 81-LB-JH | 2026-04-25 | |||
| 82-PP-FS | 2026-04-23 | |||
| 36-LB-TJ | 2026-04-21 | |||
| 65-HX-SH | 2026-04-23 | |||
| 30-NF-TV | 2026-04-23 | |||
| 92-JN-GZ | 2026-04-29 | |||
| 75-HX-LH | 2026-05-01 | |||
| 91-NV-GL | 2026-04-11 | |||
| 43-JP-KL | 2026-05-13 | |||
| 62-LB-ZD | 2026-04-13 | |||
| 36-NV-JT | 2026-05-03 | |||
| 86-NH-GR | 2026-04-01 | |||
| 75LBJH | 2026-04-14 | |||
| 95-NZ-KK | 2026-03-27 | |||
| 08-JP-HS | 2026-05-11 |