Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.291,-
Nee
2002
2024-07-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 57-LB-ST is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 54 pk. De motor heeft een inhoud van 599 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.9 l/100 km. Met slechts 805 kg is deze auto licht en wendbaar. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-03-2027. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 805 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-11-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-15 |
| APK vervaldatum | 2027-03-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 18-JT-RG | 2026-03-05 | |||
| 66-JR-ZD | 2024-12-02 | |||
| 69-LD-GZ | 2022-01-05 | |||
| 08-JS-FG | 2020-08-08 | |||
| 49-HV-JF | 2023-07-15 | |||
| 73-JT-XF | 2020-08-18 | |||
| 28-HK-RT | 2023-08-15 | |||
| 03-LF-LJ | 2022-10-11 | |||
| 50-LF-JF | 2022-02-08 | |||
| 22-GS-NL | 2025-04-13 | |||
| 43-LF-BB | 2021-10-11 | |||
| 56-HJ-TV | 2024-02-17 | |||
| 93-JF-NK | 2024-04-22 | |||
| 88-JG-JG | 2021-10-07 | |||
| 45-LF-XH | 2022-07-09 | |||
| 47-JT-ZP | 2022-10-26 | |||
| 30-LG-GL | 2021-05-25 | |||
| 63-JR-ZD | 2025-07-30 | |||
| 59LDXD | 2020-10-28 |