Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.794,-
Nee
2000
2021-06-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 57-FZ-HH is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 54 pk. De cilinderinhoud bedraagt 999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Dankzij 933 kg ligt deze auto soepel op de weg. In 2021 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 14-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 991 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2021-06-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-09-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-09-05 |
| APK vervaldatum | 2026-06-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
27 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 86.214 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1256 |
| Periode | 1999-12-16 - 2001-01-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 316 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 12-GL-DP | 2026-02-27 | |||
| 85-FT-ZL | 2026-02-27 | |||
| 94-FD-RJ | 2020-05-09 | |||
| 14-GH-XK | 2024-10-14 | |||
| 21-FX-BS | 2024-08-01 | |||
| 22-FF-NX | 2025-06-24 | |||
| 63FZVT | 2020-07-16 | |||
| 92-FN-NN | 2021-08-07 | |||
| 61-GD-GX | 2025-12-08 | |||
| 81GBVL | 2020-10-15 | |||
| 99-DX-BF | 2022-09-19 | |||
| 04-FN-DR | 2021-05-26 | |||
| 57-GD-FR | 2025-06-03 | |||
| 08-DX-LV | 2021-07-23 | |||
| 77-DX-GR | 2021-02-04 | |||
| 93DVZZ | 2020-10-01 | |||
| 34-FZ-ZL | 2024-10-31 | |||
| 38-FT-RX | 2020-06-20 | |||
| 14-GK-DH | 2025-10-03 |