Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.375,-
Nee
2007
2022-09-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 56-XN-DR is op kenteken gezet in 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1368 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Dankzij 1.235 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2022 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 18-07-2025. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2022-09-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-07-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-07-18 |
| APK vervaldatum | 2025-07-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 153.027 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 994 |
| Periode | 2004-07-15 - 2008-01-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-TT-ZR | 2026-05-21 | |||
| 25-PS-JV | 2026-05-16 | |||
| 09-SX-JP | 2026-05-04 | |||
| 96-RJ-FS | 2026-05-01 | |||
| 12-PS-GX | 2026-04-04 | |||
| 07-RR-BR | 2026-04-20 | |||
| 81-TD-KX | 2026-03-27 | |||
| 83-SP-RD | 2026-03-24 | |||
| 57-RK-GX | 2026-05-11 | |||
| 83-TJ-FT | 2026-03-21 | |||
| 82-TJ-FT | 2026-03-14 | |||
| 07-SP-KV | 2026-02-25 | |||
| 38-TK-ZJ | 2025-07-19 | |||
| 94-RD-TX | 2020-07-20 | |||
| 93-TN-DV | 2021-12-01 | |||
| 59-RL-HT | 2025-05-07 | |||
| 11-RT-VT | 2025-06-05 | |||
| 26-SP-FG | 2022-01-21 | |||
| 64-TF-LP | 2025-11-04 | |||
| 48-PL-HF | 2022-07-05 | |||
| 74-PR-PX | 2020-07-18 | |||
| 89-SJ-BX | 2022-07-11 | |||
| 23-SN-KN | 2024-04-03 | |||
| 71-TB-GL | 2021-03-28 | |||
| 92-TK-RG | 2023-03-24 | |||
| 21-ST-PV | 2022-11-09 | |||
| 70-TH-LP | 2022-11-09 | |||
| 22-TB-KG | 2022-11-03 | |||
| 72-TB-DN | 2020-10-08 | |||
| 54-RR-SH | 2021-07-18 |