Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.787,-
Nee
2001
2024-07-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 56-GS-LJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.2 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.440 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 676 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 643 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-03-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-03-07 |
| APK vervaldatum | 2024-08-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 284.150 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1320 |
| Periode | 2000-08-28 - 2003-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 314 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 35 | 1 | € 7.617,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2001 | 142 | 17 | € 7.892,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2002 | 134 | 13 | € 7.329,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 8.529,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 38-HB-BH | 2026-02-27 | |||
| 33-HD-BB | 2023-09-02 | |||
| 23-HX-JT | 2025-06-28 | |||
| 72JJGS | 2020-11-27 | |||
| 42-GS-SB | 2024-05-23 | |||
| 25-JN-ZP | 2024-01-26 | |||
| 48-JJ-BK | 2024-10-07 | |||
| 52-GZ-XR | 2021-08-03 | |||
| 67-JH-DN | 2021-08-26 | |||
| 73-JL-HN | 2023-02-02 | |||
| 51-JJ-BK | 2022-01-15 | |||
| 35-HD-BB | 2021-12-30 | |||
| 47-JJ-VS | 2023-01-27 | |||
| 68-HX-NR | 2021-05-26 | |||
| 64-JS-NG | 2024-06-26 | |||
| 96-JF-NL | 2022-05-11 |