Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.032,-
Nee
2008
2026-04-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 56-GLX-1 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1332 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.020 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 56 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-07-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1020 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1435 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-07-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-07-23 |
| APK vervaldatum | 2026-07-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 5.449 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.449 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 5.449,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 75.884 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1269 |
| Periode | 2007-02-09 - 2012-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 279 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 26 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 12 | 4 | € 2.894,- | |
| 2004 | 12 | 4 | € 2.894,- | |
| 2005 | 1366 | 35 | € 2.870,- | |
| 2005 | 1366 | 35 | € 2.871,- | |
| 2006 | 1503 | 94 | € 14.526,- | € 2.763,- |
| 2006 | 1503 | 94 | € 14.526,- | € 2.763,- |
| 2007 | 905 | 78 | € 15.818,- | € 2.703,- |
| 2007 | 905 | 78 | € 15.818,- | € 2.703,- |
| 2007 | 82 | 10 | € 3.086,- | |
| 2008 | 692 | 60 | € 13.465,- | € 2.558,- |
| 2008 | 692 | 60 | € 13.465,- | € 2.558,- |
| 2008 | 77 | 2 | € 3.077,- | |
| 2009 | 287 | 74 | € 13.932,- | € 2.200,- |
| 2009 | 286 | 73 | € 13.932,- | € 2.202,- |
| 2009 | 44 | 5 | € 2.813,- | |
| 2010 | 43 | 18 | € 14.189,- | € 2.021,- |
| 2010 | 43 | 18 | € 14.189,- | € 2.021,- |
| 2010 | 48 | 5 | € 15.016,- | € 2.434,- |
| 2011 | 10 | 4 | € 15.161,- | € 1.178,- |
| 2011 | 10 | 4 | € 15.161,- | € 1.178,- |
| 2011 | 21 | 1 | € 14.548,- | € 2.176,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 13.569,- | € 1.397,- |
| 2012 | 7 | 3 | € 17.198,- | € 2.982,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 13.569,- | € 1.397,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 16.802,- | € 4.357,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 16.802,- | € 4.357,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 14-GGN-7 | |||
| 5-SNB-12 | |||
| 79-XJ-PH | |||
| 89-GZK-7 | |||
| 30-ZN-BG | |||
| 03-HGN-6 | |||
| 19-XX-DV | |||
| 05-HNK-6 | |||
| 88-XJ-TT | |||
| 29-XL-NX | |||
| 97-GXR-6 | |||
| 78-XK-JB | |||
| 92-HGS-8 | |||
| 71-GZG-4 | |||
| 33-XN-HG | |||
| 97-ZR-BG | |||
| 44-ZN-FV | |||
| 59-TZ-XH | |||
| TX-584-X | |||
| 32-XB-LZ | |||
| 55-XL-BH | |||
| 63-XR-VT | |||
| 82-XJ-GL | |||
| 28-KGT-1 | |||
| 57-NXG-8 | |||
| 54-TZ-XH | |||
| 36-PDV-8 | |||
| 94-ZN-ZL | |||
| 53-XB-PX | |||
| 68-XL-VN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 52-ZH-NN | 2026-05-19 | |||
| 02-HPX-3 | 2026-05-23 | |||
| 53-ZH-NN | 2026-04-30 | |||
| 81-XN-JJ | 2026-05-25 | |||
| 87-HGS-9 | 2026-04-22 | |||
| 17-HFR-1 | 2026-05-23 | |||
| N-704-ZF | 2026-05-26 | |||
| GP-576-K | 2026-05-25 | |||
| 87-HBK-5 | 2026-05-15 | |||
| 16-XT-NG | 2026-05-15 | |||
| 79-HHX-7 | 2026-04-11 | |||
| 02-ZL-FB | 2026-04-30 | |||
| 94-GLN-5 | 2026-05-09 | |||
| 03-GHZ-8 | 2026-05-07 | |||
| 06-JVN-7 | 2026-04-07 | |||
| 33-XV-LB | 2026-05-04 | |||
| J-954-VF | 2026-05-01 | |||
| XP-678-N | 2026-04-13 | |||
| 06-XH-RX | 2026-04-13 | |||
| 79-LFP-5 | 2026-04-16 | |||
| 95-GFK-7 | 2026-03-30 | |||
| 33-ZG-LZ | 2026-04-15 | |||
| 01-ZG-JF | 2026-04-10 | |||
| 61-ZJ-JV | 2026-03-25 | |||
| 62-XL-BH | 2026-03-31 | |||
| KL-421-J | 2026-03-26 | |||
| 50-HDK-1 | 2026-03-21 | |||
| NF-560-S | 2026-03-19 | |||
| 93-TV-NJ | 2026-03-18 | |||
| 12-XK-DT | 2026-03-14 |