Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 55-XL-BH is afkomstig uit het bouwjaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1332 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.015 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 09-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 1.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1015 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1435 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-06-29 |
| APK vervaldatum | 2026-07-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.899,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 180.925 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 24 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1170 |
| Periode | 2004-10-20 - 2013-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4826 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 371 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 12 | 4 | € 2.894,- | |
| 2004 | 12 | 4 | € 2.894,- | |
| 2005 | 1366 | 35 | € 2.870,- | |
| 2005 | 1366 | 35 | € 2.871,- | |
| 2006 | 1503 | 94 | € 14.526,- | € 2.763,- |
| 2006 | 1503 | 94 | € 14.526,- | € 2.763,- |
| 2007 | 905 | 78 | € 15.818,- | € 2.703,- |
| 2007 | 905 | 78 | € 15.818,- | € 2.703,- |
| 2007 | 82 | 10 | € 3.086,- | |
| 2008 | 692 | 60 | € 13.465,- | € 2.558,- |
| 2008 | 692 | 60 | € 13.465,- | € 2.558,- |
| 2008 | 77 | 2 | € 3.077,- | |
| 2009 | 287 | 74 | € 13.932,- | € 2.200,- |
| 2009 | 286 | 73 | € 13.932,- | € 2.202,- |
| 2009 | 44 | 5 | € 2.813,- | |
| 2010 | 43 | 18 | € 14.189,- | € 2.021,- |
| 2010 | 43 | 18 | € 14.189,- | € 2.021,- |
| 2010 | 48 | 5 | € 15.016,- | € 2.434,- |
| 2011 | 10 | 4 | € 15.161,- | € 1.178,- |
| 2011 | 10 | 4 | € 15.161,- | € 1.178,- |
| 2011 | 21 | 1 | € 14.548,- | € 2.176,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 13.569,- | € 1.397,- |
| 2012 | 7 | 3 | € 17.198,- | € 2.982,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 13.569,- | € 1.397,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 16.802,- | € 4.357,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 16.802,- | € 4.357,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 93-RT-KN | |||
| 7-XBD-71 | |||
| 31-PZ-HT | |||
| 92-SF-NB | |||
| 53-TB-FT | |||
| 07-SH-GP | |||
| 09-TG-KX | |||
| 15-TR-RB | |||
| 71-XL-BH | |||
| 73-TB-FT | |||
| 73-SP-RZ | |||
| 64-SP-RZ | |||
| RV-419-P | |||
| 44-SP-NV | |||
| 68-XL-VN | |||
| 53-XB-PX | |||
| 16-RF-VV | |||
| 53-SJ-VK | |||
| 94-ZN-ZL | |||
| 82-XJ-GL | |||
| 63-TJ-JT | |||
| 54-SR-BB | |||
| 67-SP-FP | |||
| 20-TT-KL | |||
| 78-SN-SZ | |||
| 78-XK-JB | |||
| 17-TH-GG | |||
| KB-820-F | |||
| 03-HGN-6 | |||
| 88-TF-VN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 98-SR-ZF | 2026-05-22 | |||
| 19-TB-JF | 2026-05-17 | |||
| 87-HBK-5 | 2026-05-15 | |||
| 20-RP-FF | 2026-04-28 | |||
| 16-XT-NG | 2026-05-15 | |||
| 19-SL-XT | 2026-04-26 | |||
| 33-XV-LB | 2026-05-04 | |||
| 57-RJ-XZ | 2026-04-19 | |||
| N-704-ZF | 2026-05-26 | |||
| GP-576-K | 2026-05-25 | |||
| 81-XN-JJ | 2026-05-25 | |||
| 06-SZ-NN | 2026-05-25 | |||
| 17-HFR-1 | 2026-05-23 | |||
| 02-HPX-3 | 2026-05-23 | |||
| 64-RX-GS | 2026-05-23 | |||
| 10-SP-JT | 2026-05-22 | |||
| 61-TS-GB | 2026-05-20 | |||
| 56-GLX-1 | 2026-05-19 | |||
| 52-ZH-NN | 2026-05-19 | |||
| 99-RT-VT | 2026-05-15 | |||
| 28-TT-KL | 2026-05-11 | |||
| 29-RZ-GB | 2026-05-11 | |||
| 94-GLN-5 | 2026-05-09 | |||
| 03-GHZ-8 | 2026-05-07 | |||
| 59-PZ-HT | 2026-05-05 | |||
| 06-SK-XX | 2026-05-04 | |||
| J-954-VF | 2026-05-01 | |||
| 97-TS-NL | 2026-04-30 | |||
| 53-ZH-NN | 2026-04-30 | |||
| 02-ZL-FB | 2026-04-30 |