Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.572,-
Nee
2000
2021-01-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 54FDHH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Dankzij 1.620 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2021 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 24-01-2021.
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1620 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2021-01-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-02-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-02-11 |
| APK vervaldatum | 2021-01-24 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
29 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 880 |
| Periode | 1999-01-15 - 2006-07-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 151 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 31 | 1 | € 9.920,- | |
| 1999 | 57 | 2 | € 10.875,- | |
| 1999 | 31 | 1 | € 9.920,- | |
| 2000 | 45 | 3 | € 11.349,- | |
| 2000 | 15 | 1 | € 9.880,- | |
| 2000 | 15 | 1 | € 9.880,- | |
| 2001 | 27 | 0 | € 11.250,- | |
| 2001 | 13 | 0 | € 10.777,- | |
| 2001 | 13 | 0 | € 10.777,- | |
| 2002 | 8 | 0 | € 9.831,- | |
| 2002 | 8 | 0 | € 9.831,- | |
| 2002 | 10 | 0 | € 11.525,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 10.538,- | |
| 2003 | 4 | 0 | € 11.121,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 10.538,- | |
| 2004 | 3 | 0 | € 11.472,- | |
| 2004 | 3 | 0 | € 11.175,- | |
| 2004 | 3 | 0 | € 11.472,- | |
| 2005 | 1 | 0 | € 50.049,- | € 12.623,- |
| 2005 | 3 | 0 | € 50.239,- | € 12.526,- |
| 2005 | 1 | 0 | € 50.049,- | € 12.623,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 56.029,- | € 14.259,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| XP-LD-65 | |||
| XZ-TB-13 | |||
| 21-FD-NG | |||
| 75-FG-TJ | |||
| 27-HP-SV | |||
| 53-PB-GT | |||
| 06-PP-DN | |||
| 23-LD-KN | |||
| 45-LH-TS | |||
| 51-FB-BT | |||
| 77-JF-GV | |||
| 94-PF-JN | |||
| 70-JR-RJ | |||
| 93-NG-JG | |||
| 87-LX-GT | |||
| 46-FV-SG | |||
| 42-SV-KL | |||
| 37-LT-PD | |||
| 16-GF-XV | |||
| 52-LX-VR | |||
| 85-JD-XZ | |||
| 68-HFN-2 | |||
| 95-SB-TX | |||
| 17-RP-TT | |||
| 15-PR-DP | |||
| 26-GF-VL | |||
| XR-NB-60 | |||
| 60-GG-KS | |||
| 73-JD-BD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| 90FDFP | 2021-05-22 | |||
| 68-HK-TK | 2024-06-19 | |||
| XV-ZH-05 | 2020-10-18 | |||
| ZH-FJ-54 | 2024-09-03 | |||
| XXBV69 | 2020-08-27 | |||
| 57-FF-LZ | 2024-07-09 | |||
| 41-DB-DK | 2021-04-12 | |||
| 61GVHD | 2020-11-17 |