Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.306,-
Nee
2004
2025-06-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 54-PL-DR is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De motor heeft een inhoud van 1368 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.235 kg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 04-08-2025. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-08-13 |
| APK vervaldatum | 2025-08-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.745 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.745,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 117.864 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 994 |
| Periode | 2004-07-15 - 2008-01-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 25-PS-JV | 2026-05-16 | |||
| 11-TT-ZR | 2026-05-21 | |||
| 96-RJ-FS | 2026-05-01 | |||
| 09-SX-JP | 2026-05-04 | |||
| 07-RR-BR | 2026-04-20 | |||
| 12-PS-GX | 2026-04-04 | |||
| 57-RK-GX | 2026-05-11 | |||
| 83-SP-RD | 2026-03-24 | |||
| 81-TD-KX | 2026-03-27 | |||
| 83-TJ-FT | 2026-03-21 | |||
| 82-TJ-FT | 2026-03-14 | |||
| 81-TF-ZV | 2022-04-22 | |||
| 96-PK-ZS | 2024-10-01 | |||
| 37-SL-JJ | 2022-03-19 | |||
| 90-RK-KL | 2024-03-09 | |||
| 97-SL-NJ | 2023-01-29 | |||
| 94-ST-XN | 2024-04-02 | |||
| 92-PV-BP | 2025-12-08 | |||
| 80-PP-NB | 2023-01-17 | |||
| 05-SR-SH | 2022-10-03 | |||
| 83-RK-VF | 2025-06-09 | |||
| 96-PS-NP | 2024-05-03 | |||
| 68-RR-HX | 2024-10-22 | |||
| 78-PP-BG | 2021-07-24 | |||
| 15-RP-HR | 2025-08-23 | |||
| 54-TK-LJ | 2025-07-15 | |||
| 37-PR-LS | 2023-09-28 | |||
| 24-XN-XB | 2024-12-06 | |||
| 74-PV-JG | 2025-01-16 | |||
| 75-PR-PX | 2022-03-15 |