Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.443,-
Nee
2002
2025-05-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Alto met kenteken 54-LF-RZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 63 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1061 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.9 l/100 km. Een laag gewicht van 875 kg zorgt voor extra dynamiek. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 20-03-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1061 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 63 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 6.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 895 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1165 kg |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,48 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-12-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-12-14 |
| APK vervaldatum | 2026-03-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Alto hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Alto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 113.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 72 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 900 |
| Periode | 2002-03-06 - 2007-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13922 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 413 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2002 | 372 | 10 | € 1.776,- | |
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2003 | 769 | 34 | € 8.936,- | € 1.778,- |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2004 | 602 | 24 | € 1.674,- | |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 815 | 23 | € 8.036,- | € 1.568,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2006 | 698 | 2 | € 7.636,- | € 1.470,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 64-JX-GV | |||
| 02-LD-XF | |||
| 75-ND-HS | |||
| 31-JH-TK | |||
| 10-JZ-DF | |||
| 93-LR-TR | |||
| 09-LG-BH | |||
| 77-PT-KF | |||
| 58-PV-RB | |||
| 95-PF-GP | |||
| 76-LR-LG | |||
| 03-NB-ZG | |||
| 24-LG-BP | |||
| 72-NJ-BF | |||
| 03-NF-LG | |||
| 51-JG-VB | |||
| 41-RL-RN | |||
| 05-LG-BH | |||
| 72-RV-DZ | |||
| 70-SXJ-6 | |||
| 57-RD-KH | |||
| 97-NG-TB | |||
| 03-PS-KL | |||
| 95-LR-ZZ | |||
| 94-RD-VK | |||
| 45PLZR | |||
| 94-JS-PK | |||
| 91-JX-XH | |||
| 86-LF-ZS | |||
| 76-PN-ZJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 42-JL-NV | 2026-05-27 | |||
| 71-LV-VP | 2026-05-23 | |||
| 17-RT-XN | 2026-05-26 | |||
| 54-PG-DB | 2026-05-25 | |||
| 91-PD-HS | 2026-05-22 | |||
| 20-NB-KH | 2026-05-26 | |||
| 66-LB-HV | 2026-05-23 | |||
| 79-JK-GN | 2026-05-26 | |||
| 70-JR-PX | 2026-05-21 | |||
| 64-RJ-NG | 2026-05-22 | |||
| 89-PB-DK | 2026-05-27 | |||
| 69-LF-NZ | 2026-05-22 | |||
| 17-NJ-TB | 2026-05-27 | |||
| 15-RD-VL | 2026-05-20 | |||
| 24-NP-BF | 2026-05-26 | |||
| 67-PX-RP | 2026-05-22 | |||
| 11-JX-GX | 2026-05-18 | |||
| 63-JV-SF | 2026-05-18 | |||
| 1-TJN-23 | 2026-05-18 | |||
| 15-JP-DF | 2026-05-19 | |||
| 14-LB-SX | 2026-05-21 | |||
| 63-LN-FN | 2026-05-18 | |||
| 44-RR-LD | 2026-05-21 | |||
| 01-JV-LV | 2026-05-19 | |||
| 85-PH-KS | 2026-05-17 | |||
| 18-RB-NZ | 2026-05-17 | |||
| 67-PP-KS | 2026-05-16 | |||
| 68-RG-HZ | 2026-05-19 | |||
| 53-SB-PK | 2026-05-16 | |||
| 90-NX-RR | 2026-05-12 |