Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.361,-
Nee
2002
2026-01-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Alto met kenteken 51-LB-KL is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 63 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1061 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.9 liter per 100 km. Deze auto weegt 875 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-04-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1061 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 63 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 895 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1165 kg |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,48 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-29 |
| APK vervaldatum | 2026-04-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Alto hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Alto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
4 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 112.006 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 73 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 899 |
| Periode | 2002-03-06 - 2007-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13922 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 413 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2002 | 372 | 10 | € 1.776,- | |
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2003 | 769 | 34 | € 8.936,- | € 1.778,- |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2004 | 602 | 24 | € 1.674,- | |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 815 | 23 | € 8.036,- | € 1.568,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2006 | 698 | 2 | € 7.636,- | € 1.470,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 63-JS-PK | |||
| 46-NB-RB | |||
| 87-JX-XH | |||
| 62-LS-DF | |||
| 11-LR-LH | |||
| 92-RH-ZH | |||
| 04-NP-HT | |||
| 91-NS-NX | |||
| 42-NJ-RP | |||
| 52-LF-ZL | |||
| 35-PB-NP | |||
| 5-TXK-73 | |||
| 86-LF-ZS | |||
| 94-JS-PK | |||
| 26-LN-JB | |||
| 97-PN-BR | |||
| 54-JX-GV | |||
| 69-JJ-PB | |||
| 00-RGP-5 | |||
| 92-RG-TD | |||
| 77-PK-PH | |||
| 03-PS-KL | |||
| 91-RD-JH | |||
| 48-NP-HT | |||
| 15-JN-ZN | |||
| 49-PD-LS | |||
| 31-NF-SL | |||
| 83-RS-JJ | |||
| 45-NF-RL | |||
| 42-LG-BS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-NJ-TB | 2026-05-27 | |||
| 17-RT-XN | 2026-05-26 | |||
| 24-NP-BF | 2026-05-26 | |||
| 91-PD-HS | 2026-05-22 | |||
| 89-PB-DK | 2026-05-27 | |||
| 70-JR-PX | 2026-05-21 | |||
| 71-RS-TN | 2026-05-27 | |||
| 42-JL-NV | 2026-05-27 | |||
| 15-RD-VL | 2026-05-20 | |||
| 68-RG-HZ | 2026-05-19 | |||
| 71-LV-VP | 2026-05-23 | |||
| 43-LS-BB | 2026-05-18 | |||
| 1-TJN-23 | 2026-05-18 | |||
| 54-PG-DB | 2026-05-25 | |||
| 09-JS-VB | 2026-05-19 | |||
| 52-NK-KB | 2026-05-23 | |||
| 44-RR-LD | 2026-05-21 | |||
| 66-LB-HV | 2026-05-23 | |||
| 64-RJ-NG | 2026-05-22 | |||
| 63-JV-SF | 2026-05-18 | |||
| 69-LF-NZ | 2026-05-22 | |||
| 20-NB-KH | 2026-05-26 | |||
| 53-SB-PK | 2026-05-16 | |||
| 11-JX-GX | 2026-05-18 | |||
| 85-PH-KS | 2026-05-17 | |||
| 79-JK-GN | 2026-05-26 | |||
| 21-JP-ZH | 2026-05-14 | |||
| 67-PX-RP | 2026-05-22 | |||
| 42-JL-HN | 2026-05-14 | |||
| 94-RP-KL | 2026-05-12 |