Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.174,-
Nee
2002
2025-03-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 54-JJ-FR is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.604 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 422 dagen in bezit. De APK is geldig tot 08-12-2026. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1604 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-04-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-04-17 |
| APK vervaldatum | 2026-12-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 256.975 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1220 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 77-JF-GV | |||
| 93-NG-JG | |||
| 46-FV-SG | |||
| 51-FB-BT | |||
| 45-LH-TS | |||
| 87-LX-GT | |||
| 37-LT-PD | |||
| 94-PF-JN | |||
| 42-SV-KL | |||
| XZ-TB-13 | |||
| 85-JD-XZ | |||
| 17-RP-TT | |||
| 21-FD-NG | |||
| XP-LD-65 | |||
| 53-PB-GT | |||
| 68-HFN-2 | |||
| XR-NB-60 | |||
| 27-HP-SV | |||
| 75-FG-TJ | |||
| 26-GF-VL | |||
| 06-PP-DN | |||
| 52-LX-VR | |||
| 23-LD-KN | |||
| 72-TR-FP | |||
| 73-JD-BD | |||
| 60-GG-KS | |||
| 15-PR-DP | |||
| 95-SB-TX | |||
| 70-JR-RJ | |||
| 16-GF-XV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| 95-FB-HK | 2026-03-03 | |||
| 28-RT-RG | 2026-03-01 | |||
| 06-NG-TN | 2026-03-06 | |||
| 88-LX-GT | 2025-10-21 | |||
| 37GZLG | 2020-06-16 | |||
| 93-GN-LF | 2020-05-11 | |||
| 05-FF-JT | 2025-12-18 | |||
| 95-JT-VJ | 2020-12-25 |