Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.185,-
Nee
2001
2021-03-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Cordoba met kenteken 53HSJL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Met 1.113 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2021. De APK is geldig tot 05-06-2021.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1184 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1498 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,44 m |
| Tenaamstelling | 2021-03-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-07 |
| APK vervaldatum | 2021-06-05 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Cordoba sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.120 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SEAT Cordoba
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.120,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 57.942 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 978 |
| Periode | 2000-11-10 - 2004-09-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 413 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 3.020,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 3.020,- | |
| 2001 | 117 | 0 | € 3.035,- | |
| 2001 | 117 | 0 | € 3.035,- | |
| 2002 | 231 | 0 | € 2.951,- | |
| 2002 | 231 | 0 | € 2.951,- | |
| 2003 | 58 | 0 | € 2.693,- | |
| 2003 | 58 | 0 | € 2.693,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 2.858,- | |
| 2004 | 2 | 0 | € 2.858,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-JG-VN | 2026-04-22 | |||
| 68-LF-GJ | 2026-03-14 | |||
| 84-JT-PD | 2020-10-23 | |||
| 46-LF-HJ | 2025-08-31 | |||
| 21HVGP | 2022-01-10 | |||
| 85JGLG | 2020-09-25 | |||
| 88JKLV | 2020-12-26 | |||
| 57JKDB | 2020-11-01 | |||
| 08HPNZ | 2022-02-23 | |||
| 36-GV-KF | 2021-05-16 | |||
| 83-GP-BR | 2024-02-19 | |||
| 06JHRX | 2022-02-02 | |||
| 53HFFF | 2021-01-11 | |||
| 77-LZ-BK | 2022-12-02 | |||
| 48LBTF | 2023-01-14 | |||
| 39-JB-NJ | 2024-10-25 | |||
| 11HKHB | 2020-06-30 | |||
| 15-GS-DJ | 2025-05-16 | |||
| 67LDNR | 2020-10-24 | |||
| 80LDVF | 2021-06-05 | |||
| 37-LJ-KD | 2021-07-26 | |||
| 25LFDF | 2021-03-26 | |||
| 99JKDD | 2020-06-29 | |||
| 86HLJV | 2020-08-16 | |||
| 61LNZP | 2021-10-22 | |||
| 94-HV-XK | 2025-03-17 | |||
| 28GKGP | 2020-09-24 | |||
| 62LKZK | 2020-09-04 | |||
| 87-NB-KK | 2021-08-09 | |||
| 48-JG-DP | 2020-06-12 |