Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 17.305,-
Nee
2007
2024-04-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Cabriolet met kenteken 53-TV-NR is afkomstig uit het bouwjaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 200 pk. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.3 l/100 km. Dankzij 1.675 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 276 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1675 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2080 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,39 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2024-04-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-02-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-02-09 |
| APK vervaldatum | 2027-02-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 7.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 7.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 136.060 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1177 |
| Periode | 2006-07-21 - 2010-02-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 73 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 307 | 119 | € 63.689,- | € 14.412,- |
| 2006 | 3 | 1 | € 66.196,- | € 10.104,- |
| 2006 | 3 | 1 | € 66.196,- | € 10.104,- |
| 2007 | 146 | 48 | € 64.084,- | € 14.971,- |
| 2007 | 48 | 20 | € 13.924,- | |
| 2007 | 48 | 20 | € 13.924,- | |
| 2008 | 104 | 37 | € 62.899,- | € 13.206,- |
| 2008 | 16 | 4 | € 61.760,- | € 13.023,- |
| 2008 | 16 | 4 | € 61.760,- | € 13.023,- |
| 2009 | 35 | 8 | € 56.616,- | € 12.427,- |
| 2009 | 5 | 3 | € 48.901,- | € 3.444,- |
| 2009 | 5 | 3 | € 48.901,- | € 3.444,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 48.684,- | € 11.771,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 48.684,- | € 11.771,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 35-RFK-6 | 2026-05-10 | |||
| 90-XF-ZB | 2026-05-16 | |||
| 51-TV-BX | 2026-04-28 | |||
| HF-320-K | 2026-04-16 | |||
| 19-GGD-4 | 2026-04-11 | |||
| 18-KVS-5 | 2024-09-16 | |||
| 6-XST-09 | 2025-05-09 | |||
| 46-XD-RH | 2023-11-16 | |||
| 73-ZK-HH | 2023-10-02 | |||
| K-908-PT | 2025-03-18 | |||
| 37-KPX-4 | 2025-08-01 | |||
| 14-HVP-4 | 2026-01-03 | |||
| SG-232-F | 2026-01-02 | |||
| 18-ZL-BX | 2025-10-28 | |||
| KV-719-K | 2025-04-12 | |||
| 62-RDV-6 | 2020-05-14 | |||
| 07-XG-ZN | 2024-08-21 | |||
| 46-GJL-2 | 2024-12-05 | |||
| 16-TF-HX | 2024-06-22 | |||
| 12-LFN-5 | 2025-09-04 | |||
| 75-KDD-1 | 2025-12-20 | |||
| 16-LXF-8 | 2024-02-28 | |||
| 07-PXS-3 | 2025-04-21 | |||
| 03-XF-HZ | 2025-07-15 | |||
| 25-LRD-2 | 2020-09-28 | |||
| 19-HTT-8 | 2025-08-27 | |||
| L-222-XR | 2025-09-21 | |||
| 26-KDG-1 | 2023-07-09 | |||
| 55-TR-BR | 2025-06-13 | |||
| 68-KZL-8 | 2025-07-27 |