Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.659,-
Ja, 2008
2007
2023-11-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Cabriolet met kenteken 86-GGP-8 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. In juli 2008 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 200 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.3 l/100 km. Dankzij 1.675 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 278 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1675 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2080 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,39 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-05-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-07-18 |
| APK vervaldatum | 2025-08-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 7.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Cabriolet
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 7.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 136.060 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1179 |
| Periode | 2006-07-21 - 2010-02-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 73 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 307 | 119 | € 63.689,- | € 14.412,- |
| 2006 | 3 | 1 | € 66.196,- | € 10.104,- |
| 2006 | 3 | 1 | € 66.196,- | € 10.104,- |
| 2007 | 146 | 48 | € 64.084,- | € 14.971,- |
| 2007 | 48 | 20 | € 13.924,- | |
| 2007 | 48 | 20 | € 13.924,- | |
| 2008 | 104 | 37 | € 62.899,- | € 13.206,- |
| 2008 | 16 | 4 | € 61.760,- | € 13.023,- |
| 2008 | 16 | 4 | € 61.760,- | € 13.023,- |
| 2009 | 35 | 8 | € 56.616,- | € 12.427,- |
| 2009 | 5 | 3 | € 48.901,- | € 3.444,- |
| 2009 | 5 | 3 | € 48.901,- | € 3.444,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 48.684,- | € 11.771,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 48.684,- | € 11.771,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-XL-XN | 2026-05-23 | |||
| 90-XF-ZB | 2026-05-16 | |||
| 35-RFK-6 | 2026-05-10 | |||
| HF-320-K | 2026-04-16 | |||
| 19-GGD-4 | 2026-04-11 | |||
| 77-XT-JT | 2022-07-18 | |||
| S-500-BJ | 2023-01-18 | |||
| 90-JJT-8 | 2020-05-08 | |||
| 73-XP-GN | 2021-07-08 | |||
| 34-ZG-ZF | 2025-05-28 | |||
| 69-ZD-FD | 2021-03-20 | |||
| HPJ-96-L | 2026-02-03 | |||
| 61-GBV-6 | 2020-06-03 | |||
| 45-ZF-VZ | 2022-11-22 | |||
| 01-LHN-2 | 2022-08-11 | |||
| G-541-LK | 2021-05-15 | |||
| NX-022-N | 2022-06-13 | |||
| 30-LPS-6 | 2022-06-17 | |||
| 96-HJP-2 | 2022-04-28 | |||
| P-887-XH | 2023-01-14 | |||
| 52-SKP-3 | 2026-02-28 | |||
| 5-KXX-91 | 2021-05-26 | |||
| 48-TJ-KK | 2023-10-20 | |||
| 29-XH-LG | 2022-07-17 | |||
| P-513-JV | 2022-08-27 | |||
| 60-ZR-KL | 2025-03-14 | |||
| 68-KZL-8 | 2025-07-27 | |||
| 67-ZH-ZS | 2025-03-05 | |||
| JJK-10-L | 2025-12-15 | |||
| 05-XL-TP | 2024-10-22 |