Kenteken check 53-PFV-9

Peugeot 3008 1.6 HDi

NL
53-PFV-9
Carscanner Score
9
9

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

2k tot 3k

Catalogusprijs

€ 33.220

BPM

€ 7.677,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2011

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Peugeot 3008 écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 53-PFV-9
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Peugeot 3008 1.6 HDi
Transmissie
Automaat
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
183 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
12,2 s

Deze Peugeot 3008 met kenteken 53-PFV-9 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Peugeot was € 33.220. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 112 pk. Dit model beschikt over een 1560 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.9 liter per 100 km. Met een massa van 1.497 kg is deze auto solide gebouwd. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 2.800.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.560 cm³
Vermogen 112 pk (82 kW)
Koppel 285 Nm
Versnellingen 6
Transmissie Automaat
Aandrijving Voorwielaandrijving
Brandstof Diesel
Verbruik (stad) 5.8 l/100 km
Verbruik (snelweg) 4.4 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 4.9 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Actieradius op een volle tank (NEDC) 1.224 km
Carrosserie SUV
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,37 × 1,84 × 1,64 m
Wielbasis 2,61 m
Rijklaar gewicht 1.422 kg
Technische max. massa voertuig 2.030 kg
Bagageruimte 512 – 1.604 l
Tankinhoud 60 l
215 mm
215/60 R16 Rondom
215
breedte (mm)
60
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 16
Eerste registratie 28 jan 2011
Eerste toelating in Nederland 28 jan 2011
Gebruikt als taxi nee
Airconditioning
Standverwarming
Automaat

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Peugeot van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 2.905

Bij een handelaar

€ 2.767

Bij een particulier

€ 2.629

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 2.352

Particuliere verkoop

€ 2.629

Verwachte statijd

39 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 535 per maand
PER MAAND
Groningen € 158/mnd
Fryslân € 157/mnd
Drenthe € 157/mnd
Overijssel goedkoopst € 154/mnd
Flevoland goedkoopst € 154/mnd
Gelderland € 159/mnd
Utrecht € 155/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 154/mnd
Zuid-Holland duurst € 161/mnd
Zeeland goedkoopst € 154/mnd
Noord-Brabant € 155/mnd
Limburg € 156/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Brandstof € 127
Verzekering (WA) € 125
Onderhoud & reparatie € 104
Banden € 14
Afschrijving € 11

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 9 dagen
Bron 3 bronnen
26 feb 2021 Prijsverlaging −€ x.xxx
04 apr 2021 Prijsverlaging −€ x.xxx
Nog 2 prijzen verborgen · bekijk in premium
19 apr 2021 Prijsverlaging −€ x.xxx
14 mei 2021 Prijsverlaging Onrealistische prijs −€ x.xxx
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 44 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Een Peugeot 3008 uit 2011 zoals 53-PFV-9 is op dit moment circa € 2.800 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
Voor deze Peugeot 3008 is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (14 mei 2021). Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie.
53-PFV-9 is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 28 januari 2011 vond in Nederland plaats.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor 53-PFV-9.
Volgens de RDW-registratie bedroeg de cataloguswaarde van 53-PFV-9 € 33.220.
53-PFV-9 is 1 keer online te koop aangeboden, voor het eerst op 17 februari 2021 en voor het laatst op 14 mei 2021. Een recente advertentie is bij Carscanner niet bekend; dat sluit niet uit dat de auto elders te koop staat.
De eerste toelating van 53-PFV-9 was op 28 januari 2011; het bouwjaar dat daaruit volgt is 2011.
53-PFV-9 heeft een vermogen van 112 pk.

Algemene informatie

Model Peugeot 3008 MPV
Recente marktcijfers bouwjaar 2011
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 879 · ± 2 jaar
Productieperiode 28 okt 2010 – 4 dec 2012
Geregistreerde auto's in NL 99 waarvan 1 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 25 van 99 · 25% waarvan 1 in de laatste 12 maanden

Historie

Peugeot 3008 MPV
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2010 8 registraties · 2 import 8 2 € 33.260,- € 4.793,- Gem. nieuwprijs € 33.260,- · Gem. BPM € 4.793,-
2011 deze auto 37 registraties · 4 import 37 4 € 33.871,- € 7.383,- Gem. nieuwprijs € 33.871,- · Gem. BPM € 7.383,-
2012 54 registraties · 19 import 54 19 € 33.120,- € 5.622,- Gem. nieuwprijs € 33.120,- · Gem. BPM € 5.622,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
KKX-96-L 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
JX-728-X 2026-07-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
86RFS1 2020-11-06 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GZ-221-G 2024-11-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
63-RSX-4 2021-05-15 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
57-XJS-8 2025-12-05 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
17-RKK-2 2023-11-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
92RNV6 2021-01-23 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GP-467-T 2026-05-17 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GP-487-T 2025-04-12 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
74-NRH-8 2024-06-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JJ-513-V 2026-03-18 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
54-RHT-8 2024-10-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
96-PBX-3 2024-06-14 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
77TZZ7 2020-06-02 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
91-PBJ-3 2021-07-21 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
55-RLB-5 2023-10-25 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
50PFV9 2020-08-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
TK-502-B 2024-04-25 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-TGF-00 2021-09-06 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
84-XLS-2 2022-04-21 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
16-ZDJ-6 2023-04-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
49-NXP-3 2025-07-27 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PR-304-B 2024-04-02 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
52-RGB-6 2023-08-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
23-SXF-5 2021-04-16 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
28RFL2 2021-02-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
45-RNK-9 2022-04-05 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
72RFJ2 2020-11-01 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
55-SGV-5 2021-11-15 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
37-XHN-3 2021-11-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 53-PFV-9 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X