Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.195,-
Nee
2004
2025-02-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 Pluriel met kenteken 52-PD-NJ is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 73 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1360 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.211 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 467 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-06-2025. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1243 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1506 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-05-28 |
| APK vervaldatum | 2025-06-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën C3 Pluriel cabriolet
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.172 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C3 Pluriel
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.172,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 181.594 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 924 |
| Periode | 2003-03-18 - 2011-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1416 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 307 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 354 | 84 | € 18.486,- | € 4.237,- |
| 2003 | 354 | 84 | € 18.486,- | € 4.237,- |
| 2004 | 305 | 68 | € 4.298,- | |
| 2004 | 305 | 68 | € 4.298,- | |
| 2005 | 165 | 26 | € 20.497,- | € 4.422,- |
| 2005 | 165 | 26 | € 20.497,- | € 4.422,- |
| 2006 | 221 | 36 | € 21.240,- | € 4.469,- |
| 2006 | 221 | 36 | € 21.240,- | € 4.469,- |
| 2007 | 156 | 36 | € 21.529,- | € 4.532,- |
| 2007 | 156 | 36 | € 21.529,- | € 4.532,- |
| 2008 | 94 | 19 | € 21.717,- | € 4.467,- |
| 2008 | 94 | 19 | € 21.717,- | € 4.467,- |
| 2009 | 63 | 21 | € 22.202,- | € 4.160,- |
| 2009 | 63 | 21 | € 22.202,- | € 4.160,- |
| 2010 | 52 | 16 | € 22.163,- | € 3.110,- |
| 2010 | 52 | 16 | € 22.163,- | € 3.110,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 21.513,- | € 4.528,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 21.513,- | € 4.528,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 16-TF-HG | 2026-05-19 | |||
| 40-PD-ZB | 2026-05-19 | |||
| 6-KXX-84 | 2026-05-13 | |||
| 47-NJ-ZK | 2026-05-11 | |||
| SZ-203-N | 2026-05-17 | |||
| 16-PK-RS | 2026-05-10 | |||
| 66-SV-GZ | 2026-04-30 | |||
| 42-XF-FK | 2026-04-19 | |||
| 59-XT-SZ | 2026-04-11 | |||
| H-942-KR | 2026-05-20 | |||
| 42-LHD-2 | 2026-04-22 | |||
| ZH-802-D | 2026-05-12 | |||
| 92-NT-GZ | 2026-04-02 | |||
| S-143-SB | 2026-04-20 | |||
| 27-NH-FX | 2026-03-29 | |||
| JR-361-L | 2026-03-22 | |||
| 88-NH-FX | 2026-03-13 | |||
| 76-HGD-4 | 2026-03-04 | |||
| 20-TB-DX | 2026-03-02 | |||
| 21-RZ-PL | 2026-03-03 | |||
| 94PKST | 2021-12-04 | |||
| 57-NV-LH | 2020-09-27 | |||
| 40-TTV-2 | 2020-11-02 | |||
| 36PLFP | 2021-09-06 | |||
| 91-LX-LK | 2023-03-04 | |||
| 61-RL-GK | 2023-09-27 | |||
| 52-RZV-4 | 2023-07-21 | |||
| 25XKZN | 2020-07-22 | |||
| 24-ND-FG | 2021-09-04 | |||
| 35-SB-XZ | 2021-09-14 |