Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.236,-
Nee
2004
2025-04-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 Pluriel met kenteken 47-PF-DP is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 73 pk. Dit model beschikt over een 1360 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.211 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 332 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1243 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1506 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-05-21 |
| APK vervaldatum | 2025-07-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën C3 Pluriel cabriolet
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.172 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C3 Pluriel
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.172,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 181.594 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 924 |
| Periode | 2003-03-18 - 2011-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1416 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 307 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 354 | 84 | € 18.486,- | € 4.237,- |
| 2003 | 354 | 84 | € 18.486,- | € 4.237,- |
| 2004 | 305 | 68 | € 4.298,- | |
| 2004 | 305 | 68 | € 4.298,- | |
| 2005 | 165 | 26 | € 20.497,- | € 4.422,- |
| 2005 | 165 | 26 | € 20.497,- | € 4.422,- |
| 2006 | 221 | 36 | € 21.240,- | € 4.469,- |
| 2006 | 221 | 36 | € 21.240,- | € 4.469,- |
| 2007 | 156 | 36 | € 21.529,- | € 4.532,- |
| 2007 | 156 | 36 | € 21.529,- | € 4.532,- |
| 2008 | 94 | 19 | € 21.717,- | € 4.467,- |
| 2008 | 94 | 19 | € 21.717,- | € 4.467,- |
| 2009 | 63 | 21 | € 22.202,- | € 4.160,- |
| 2009 | 63 | 21 | € 22.202,- | € 4.160,- |
| 2010 | 52 | 16 | € 22.163,- | € 3.110,- |
| 2010 | 52 | 16 | € 22.163,- | € 3.110,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 21.513,- | € 4.528,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 21.513,- | € 4.528,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SZ-203-N | 2026-05-17 | |||
| 16-TF-HG | 2026-05-19 | |||
| 16-PK-RS | 2026-05-10 | |||
| 47-NJ-ZK | 2026-05-11 | |||
| 6-KXX-84 | 2026-05-13 | |||
| 40-PD-ZB | 2026-05-19 | |||
| 66-SV-GZ | 2026-04-30 | |||
| 42-XF-FK | 2026-04-19 | |||
| 42-LHD-2 | 2026-04-22 | |||
| H-942-KR | 2026-05-20 | |||
| ZH-802-D | 2026-05-12 | |||
| 59-XT-SZ | 2026-04-11 | |||
| 92-NT-GZ | 2026-04-02 | |||
| 27-NH-FX | 2026-03-29 | |||
| JR-361-L | 2026-03-22 | |||
| 76-HGD-4 | 2026-03-04 | |||
| 21-RZ-PL | 2026-03-03 | |||
| 20-TB-DX | 2026-03-02 | |||
| 88-NH-FX | 2026-03-13 | |||
| 73-PD-LD | 2023-01-13 | |||
| 12GFF2 | 2020-08-12 | |||
| 3-XFK-50 | 2025-03-14 | |||
| 69-PN-XX | 2023-01-14 | |||
| 62-PK-XZ | 2022-10-11 | |||
| 32-PG-SB | 2023-05-01 | |||
| 35-PS-TF | 2025-04-03 | |||
| 69NTXK | 2025-01-05 | |||
| 22-LX-RF | 2024-06-12 | |||
| 10-XG-ZZ | 2022-09-13 | |||
| 74-PG-LG | 2022-03-31 |