Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.546,-
Nee
2004
2025-04-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 met kenteken 52-NP-DR is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 109 pk. Dit model beschikt over een 1587 cc motor met 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.088 kg voor optimale prestaties. Sinds 400 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 333 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1178 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1553 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-09 |
| APK vervaldatum | 2025-06-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 206 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.687 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 188.199 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 36 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 919 |
| Periode | 2000-12-08 - 2008-02-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8574 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 394 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 4 | 0 | € 2.980,- | |
| 2000 | 4 | 0 | € 2.980,- | |
| 2001 | 1385 | 68 | € 2.987,- | |
| 2001 | 1385 | 68 | € 2.987,- | |
| 2002 | 1577 | 69 | € 3.178,- | |
| 2002 | 1577 | 69 | € 3.178,- | |
| 2003 | 1586 | 74 | € 3.323,- | |
| 2003 | 1586 | 74 | € 3.323,- | |
| 2004 | 2210 | 94 | € 3.302,- | |
| 2004 | 2210 | 94 | € 3.302,- | |
| 2004 | 14 | 3 | € 4.090,- | |
| 2005 | 1111 | 47 | € 17.290,- | € 3.560,- |
| 2005 | 1111 | 47 | € 17.290,- | € 3.560,- |
| 2005 | 16 | 2 | € 20.153,- | € 4.548,- |
| 2006 | 626 | 37 | € 17.093,- | € 3.529,- |
| 2006 | 626 | 37 | € 17.093,- | € 3.529,- |
| 2006 | 92 | 9 | € 18.696,- | € 4.063,- |
| 2007 | 69 | 4 | € 17.471,- | € 3.762,- |
| 2007 | 69 | 4 | € 17.471,- | € 3.762,- |
| 2007 | 33 | 1 | € 18.919,- | € 4.050,- |
| 2008 | 6 | 1 | € 17.528,- | € 3.710,- |
| 2008 | 6 | 1 | € 17.528,- | € 3.710,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 96-NH-HS | |||
| 87-SJ-NZ | |||
| 57-LL-LB | |||
| 60-RN-BK | |||
| 53-SZ-GP | |||
| 13-NP-RX | |||
| 30-JJJ-2 | |||
| 02-SF-TN | |||
| 71-NR-FV | |||
| 46-PP-HB | |||
| 49-TH-LN | |||
| 5-KVF-99 | |||
| 39-HXB-4 | |||
| 43-PD-BX | |||
| 34-NG-VH | |||
| 78-NGP-6 | |||
| 67-JD-PT | |||
| 23-LP-XK | |||
| 78-HV-TV | |||
| 23-LD-TJ | |||
| 88-SJ-RJ | |||
| 49-RX-HP | |||
| 40HPRH | |||
| 85-LR-GS | |||
| 49-TG-NL | |||
| 02-NK-TD | |||
| 94-LN-RN | |||
| 32-PJ-TS | |||
| 44-RP-VT | |||
| 76-HN-TB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 73-NH-RK | 2026-05-21 | |||
| 06-JZ-DT | 2026-05-21 | |||
| 60-NB-LS | 2026-05-18 | |||
| 86-PR-NJ | 2026-05-21 | |||
| 61-LL-LB | 2026-05-17 | |||
| 48-PK-ZL | 2026-05-15 | |||
| 56-PB-NZ | 2026-05-10 | |||
| 98-PH-TV | 2026-05-08 | |||
| 47-PJ-LR | 2026-05-14 | |||
| 42-GP-TZ | 2026-05-07 | |||
| 55-SN-RV | 2026-05-08 | |||
| 32-RH-DH | 2026-05-07 | |||
| 79-PS-SP | 2026-05-21 | |||
| 91-NR-BP | 2026-05-04 | |||
| 80-LX-PR | 2026-05-05 | |||
| 78-HR-NH | 2026-05-01 | |||
| 97-NN-VT | 2026-05-02 | |||
| 83-PS-SP | 2026-05-02 | |||
| 28-JB-GN | 2026-05-17 | |||
| 73-JV-RB | 2026-05-09 | |||
| 06-JF-XS | 2026-04-27 | |||
| 77-NP-XP | 2026-04-29 | |||
| 66-SK-HN | 2026-05-06 | |||
| 86-GKK-3 | 2026-04-25 | |||
| 02-RBF-5 | 2026-05-13 | |||
| 53-PR-FL | 2026-05-01 | |||
| 83-PH-BS | 2026-05-21 | |||
| 89-LV-SB | 2026-05-20 | |||
| 84-SF-DX | 2026-05-18 | |||
| 40-LN-ZS | 2026-05-21 |