Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 52-BLX-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2019. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 420 pk. De motor heeft een inhoud van 12419 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 7.371 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 15-02-2019. De huidige eigenaar heeft deze auto al 192 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 82 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12419 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 421 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20100 kg |
| Lengte | 7,19 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-03-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-03-01 |
| APK vervaldatum | 2026-03-03 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MAN Tgs opleggertrekker
|
Recent te koop
6 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 979 |
| Periode | 2017-03-16 - 2019-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 147 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 67 | 0 | ||
| 2018 | 38 | 0 | ||
| 2019 | 42 | 0 |