Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Nee
2017
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 34-BJG-1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 420 pk. Dit model beschikt over een 12419 cc motor met 6 cilinders. Een fors gewicht van 7.607 kg geeft extra rijcomfort. Deze auto werd op 22-02-2017 voor het eerst geregistreerd. Dit voertuig moet over 1153 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12419 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 421 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 7,19 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Eerste registratie | 2017-03-28 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2017-03-28 |
| APK vervaldatum | 2023-03-28 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
3 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 979 |
| Periode | 2017-03-16 - 2019-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 147 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 67 | 0 | ||
| 2018 | 38 | 0 | ||
| 2019 | 42 | 0 |