Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.980,-
Nee
2006
2026-04-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daihatsu Sirion met kenteken 51-SN-JD is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 69 pk. Dit model beschikt over een 998 cc motor met 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5 liter per 100 km. Met 965 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. Sinds 44 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 16-03-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1015 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1390 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,43 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-03-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-03-16 |
| APK vervaldatum | 2027-03-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daihatsu Sirion hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.362 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Daihatsu Sirion
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.362,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 199.232 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 42 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1198 |
| Periode | 2005-01-14 - 2009-01-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3047 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 138 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 522 | 46 | € 11.624,- | € 1.987,- |
| 2005 | 522 | 46 | € 11.624,- | € 1.987,- |
| 2006 | 1272 | 64 | € 11.310,- | € 1.444,- |
| 2006 | 1272 | 64 | € 11.310,- | € 1.444,- |
| 2007 | 1233 | 24 | € 12.242,- | € 1.450,- |
| 2007 | 1233 | 24 | € 12.242,- | € 1.450,- |
| 2008 | 18 | 4 | € 11.026,- | € 1.180,- |
| 2008 | 18 | 4 | € 11.026,- | € 1.180,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 11.072,- | € 1.297,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 11.072,- | € 1.297,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| PH-231-J | |||
| 93-TH-VN | |||
| 69-XR-FL | |||
| 86-SX-LG | |||
| 49-RV-LL | |||
| 40-XR-NG | |||
| 35-SV-ZN | |||
| 56-XG-XR | |||
| 57-SN-JD | |||
| TB-093-P | |||
| 11-TD-DN | |||
| 09-SX-XF | |||
| 90-TK-VG | |||
| 01-TP-DP | |||
| 98-XD-DZ | |||
| 78-RH-VS | |||
| 63-TH-JT | |||
| 57-XH-LV | |||
| 30-TL-HT | |||
| 70-XK-BN | |||
| 61-XD-PH | |||
| 15-XL-PK | |||
| 53-SL-XK | |||
| 82-XR-DP | |||
| 79-RT-JD | |||
| 30-ST-XN | |||
| 76-TH-JT | |||
| 78-RL-HS | |||
| 22-TV-PF | |||
| 54-XP-XN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 07-TH-LT | 2026-05-18 | |||
| 11-XP-RT | 2026-05-12 | |||
| 63-RD-XF | 2026-05-20 | |||
| 83-TN-ZZ | 2026-05-02 | |||
| 15-SF-BB | 2026-05-15 | |||
| 61-SX-RX | 2026-05-22 | |||
| 06-TR-DG | 2026-04-15 | |||
| 11-RB-TK | 2026-04-18 | |||
| 11-SP-JJ | 2026-04-18 | |||
| 56-SN-RF | 2026-05-17 | |||
| ZK-829-H | 2026-04-19 | |||
| 59-RP-GB | 2026-05-22 | |||
| 40-TX-HG | 2026-05-22 | |||
| 72-SH-XF | 2026-05-13 | |||
| 66-TF-KL | 2026-04-28 | |||
| 73-XP-NR | 2026-05-19 | |||
| 09-XL-NH | 2026-05-04 | |||
| 69-TH-VN | 2026-05-22 | |||
| 87-SV-ST | 2026-04-09 | |||
| 80-XN-ND | 2026-04-11 | |||
| 57-SR-HR | 2026-05-05 | |||
| 45-XN-ND | 2026-04-15 | |||
| 45-TK-RF | 2026-04-07 | |||
| 17-TH-FS | 2026-05-20 | |||
| 02-XN-TL | 2026-04-27 | |||
| 89-RH-VS | 2026-04-26 | |||
| 65-SJ-JR | 2026-04-09 | |||
| 73-RZ-PL | 2026-04-18 | |||
| 19-XR-PL | 2026-03-28 | |||
| 45-RV-PS | 2026-04-10 |