Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.841,-
Nee
2005
2026-03-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 51-RH-LB is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1840 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.350 kg. Sinds 55 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 05-04-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-06 |
| APK vervaldatum | 2026-04-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 158.281 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1181 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 56-PZ-GT | 2026-02-25 | |||
| 67-FB-FK | 2026-02-26 | |||
| 61-RJ-XG | 2021-11-20 | |||
| 12-RH-GR | 2022-05-27 | |||
| 08-RJ-ZT | 2022-05-30 | |||
| 45NNXJ | 2020-11-12 | |||
| 21-RN-PD | 2023-04-17 | |||
| 80-PH-PG | 2021-08-24 | |||
| 84-PZ-BD | 2022-10-01 | |||
| 41NZBZ | 2020-12-05 | |||
| 33-NR-XF | 2021-04-24 | |||
| 81-PH-JS | 2022-11-16 | |||
| 83-RN-ZX | 2022-01-11 | |||
| 13-RL-SG | 2020-06-03 | |||
| 90-PL-HB | 2021-12-31 | |||
| 63-RL-PN | 2024-10-14 | |||
| 85-PD-SX | 2023-03-24 | |||
| 59-RL-SG | 2022-05-18 |