Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.200,-
Nee
2004
2026-05-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Honda Accord met kenteken 51-PD-FD is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 155 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.424 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 14-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1462 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1920 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-04-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-29 |
| APK vervaldatum | 2027-02-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Honda Accord sedan
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.892 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Honda Accord
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
25 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij voertuigen van de modeljaren 2001-2003 kan indien de passagiersairbag geactiveerd wordt de interne druk van de opblaasmodule te hoog worden. Scheurt daarbij de opblaasmodule dan kunnen metalen fragmenten losraken en wegschieten.
Losrakende metalen fragmenten kunnen de passagier verwonden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het aanpassen van het voertuig verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal een andere opblaasmodule monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.892,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 371.234 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1452 |
| Periode | 1996-01-02 - 2008-01-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1140 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 62 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 31 | 1 | € 4.316,- | |
| 1996 | 9 | 1 | € 5.337,- | |
| 1996 | 31 | 1 | € 4.316,- | |
| 1997 | 12 | 2 | € 6.180,- | |
| 1997 | 40 | 2 | € 4.252,- | |
| 1997 | 40 | 2 | € 4.252,- | |
| 1998 | 72 | 3 | € 4.869,- | |
| 1998 | 72 | 3 | € 4.869,- | |
| 1998 | 6 | 2 | € 6.692,- | |
| 1999 | 212 | 11 | € 5.326,- | |
| 1999 | 212 | 11 | € 5.326,- | |
| 2000 | 116 | 7 | € 5.208,- | |
| 2000 | 116 | 7 | € 5.208,- | |
| 2001 | 73 | 4 | € 10.232,- | |
| 2001 | 73 | 4 | € 10.232,- | |
| 2002 | 30 | 2 | € 6.554,- | |
| 2002 | 30 | 2 | € 6.554,- | |
| 2003 | 280 | 18 | € 7.644,- | |
| 2003 | 281 | 19 | € 7.641,- | |
| 2003 | 78 | 9 | € 44.775,- | € 8.555,- |
| 2004 | 135 | 4 | € 7.673,- | |
| 2004 | 135 | 4 | € 7.673,- | |
| 2004 | 60 | 7 | € 8.704,- | |
| 2005 | 98 | 7 | € 32.037,- | € 7.717,- |
| 2005 | 41 | 4 | € 37.786,- | € 9.122,- |
| 2005 | 98 | 7 | € 32.037,- | € 7.717,- |
| 2006 | 35 | 1 | € 35.088,- | € 8.585,- |
| 2006 | 33 | 7 | € 45.837,- | € 10.793,- |
| 2006 | 35 | 1 | € 35.088,- | € 8.585,- |
| 2007 | 16 | 1 | € 39.058,- | € 9.818,- |
| 2007 | 12 | 3 | € 47.640,- | € 8.736,- |
| 2007 | 16 | 1 | € 39.058,- | € 9.818,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 38.040,- | € 9.551,- |
| 2008 | 4 | 2 | € 11.138,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 38.040,- | € 9.551,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-PB-NJ | 2026-05-09 | |||
| 41-DS-HD | 2026-05-04 | |||
| 72-ND-HP | 2026-04-25 | |||
| 84-RZ-TZ | 2026-04-24 | |||
| GT-190-J | 2026-05-01 | |||
| 17-NL-GK | 2026-04-26 | |||
| 20-HG-RZ | 2026-04-23 | |||
| 76-SB-KJ | 2026-04-17 | |||
| 90-NX-TJ | 2024-02-16 | |||
| 70PLKJ | 2020-09-17 | |||
| 26SBSR | 2020-09-09 | |||
| 05-PJ-XR | 2022-04-06 | |||
| 60NBSF | 2020-06-19 | |||
| 76-NN-LS | 2022-02-15 | |||
| 30-NX-LV | 2025-04-06 | |||
| 69-NK-HL | 2025-03-01 | |||
| 77-NN-LS | 2022-05-24 | |||
| 40-PL-DX | 2025-08-22 | |||
| 71-ND-HP | 2022-03-23 | |||
| 48-NK-JT | 2022-04-30 | |||
| 81-LR-PX | 2025-08-02 | |||
| 78-LN-VT | 2022-04-01 | |||
| 45SGPF | 2021-02-28 | |||
| 34-LS-KV | 2022-09-22 | |||
| 02NJSV | 2021-04-12 | |||
| 24-LL-SP | 2022-02-18 | |||
| 80LRPX | 2020-12-29 | |||
| 51NJDH | 2020-11-27 | |||
| 65-NF-PB | 2025-02-24 | |||
| 25-LL-SP | 2025-07-11 |