Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.916,-
Nee
2000
2025-04-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V40 met kenteken 50-GD-XV is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1783 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Dankzij 1.398 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 406 dagen in bezit. De APK is geldig tot 09-11-2025. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1783 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 245 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1355 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-09-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-09-29 |
| APK vervaldatum | 2025-11-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V40
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 200.583 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1138 |
| Periode | 1999-06-01 - 2006-08-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3724 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 74 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 199 | 2 | € 5.775,- | |
| 1999 | 54 | 1 | € 6.402,- | |
| 1999 | 199 | 2 | € 5.775,- | |
| 2000 | 163 | 5 | € 6.319,- | |
| 2000 | 591 | 13 | € 5.757,- | |
| 2000 | 591 | 13 | € 5.757,- | |
| 2001 | 201 | 6 | € 6.274,- | |
| 2001 | 812 | 18 | € 5.724,- | |
| 2001 | 812 | 18 | € 5.724,- | |
| 2002 | 162 | 10 | € 5.836,- | |
| 2002 | 811 | 13 | € 5.224,- | |
| 2002 | 811 | 13 | € 5.224,- | |
| 2003 | 672 | 10 | € 5.073,- | |
| 2003 | 672 | 10 | € 5.073,- | |
| 2003 | 143 | 13 | € 5.715,- | |
| 2004 | 507 | 17 | € 5.321,- | |
| 2004 | 94 | 4 | € 5.981,- | |
| 2004 | 507 | 17 | € 5.321,- | |
| 2005 | 128 | 1 | € 26.692,- | € 5.459,- |
| 2005 | 3 | 0 | € 29.859,- | € 6.226,- |
| 2005 | 128 | 1 | € 26.692,- | € 5.459,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 27.337,- | € 5.492,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 27.337,- | € 5.492,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 96-GF-BK | |||
| 56-GR-XR | |||
| 35-HG-ZS | |||
| 11-HL-GH | |||
| 96-DN-LG | |||
| 07-DR-BV | |||
| 04-DN-JH | |||
| 82-HX-LS | |||
| 77-JT-SL | |||
| 04-JR-RK | |||
| 93-JK-RP | |||
| 89-NJ-TK | |||
| 10-LR-RP | |||
| 61-LG-KG | |||
| 01-LJ-KL | |||
| 87-LT-HT | |||
| 91-LP-DN | |||
| 46-NJ-LS | |||
| 28-LP-LR | |||
| 92-NV-GP | |||
| 18-PK-TX | |||
| 08-NV-ZT | |||
| 77-PS-RR | |||
| 25-NS-ZG | |||
| 03-PF-SR | |||
| 57-NS-LL | |||
| 02-PV-SK | |||
| 17-PZ-KP | |||
| 83-PX-TH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 42-GX-DK | 2026-05-20 | |||
| 76-GS-SR | 2026-05-18 | |||
| 32-JH-BF | 2026-05-18 | |||
| 14-LG-LV | 2026-05-17 | |||
| H-921-LJ | 2026-05-13 | |||
| ZK-140-F | 2026-05-10 | |||
| 02-NS-DV | 2026-05-06 | |||
| 87-HJ-BG | 2026-05-03 | |||
| 81-NX-BX | 2026-05-03 | |||
| 75-NV-NN | 2026-05-03 | |||
| 26-LL-PL | 2026-05-02 | |||
| 16-PZ-KP | 2026-05-02 | |||
| 40-GF-KL | 2026-04-30 | |||
| 14-FR-FX | 2026-04-28 | |||
| 09-PX-NJ | 2026-04-28 | |||
| 55-HP-GJ | 2026-04-27 | |||
| 33-JX-RX | 2026-04-25 | |||
| 81-LV-DT | 2026-04-25 | |||
| 35-LR-FR | 2026-04-23 | |||
| 62-LN-BP | 2026-04-22 | |||
| 36-DD-PR | 2026-04-21 | |||
| 56-JS-GX | 2026-04-21 | |||
| 66-FZ-ND | 2026-04-20 | |||
| 79-GT-VH | 2026-04-18 | |||
| 96-FT-JD | 2026-04-17 | |||
| 33-NG-KH | 2026-04-16 | |||
| 92-LJ-FR | 2026-04-16 | |||
| 55-JV-PD | 2026-04-15 | |||
| 06-NZ-JB | 2026-04-14 | |||
| 22-PZ-KP | 2026-04-13 |