Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.425,-
Nee
2004
2026-02-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 50-PH-XP is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.510 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 107 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 56 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1590 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-02 |
| APK vervaldatum | 2026-07-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 312.872 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1252 |
| Periode | 2002-09-18 - 2012-01-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2056 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 68 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 30 | 2 | € 8.549,- | |
| 2002 | 30 | 2 | € 8.549,- | |
| 2002 | 28 | 9 | € 36.795,- | € 7.997,- |
| 2003 | 497 | 16 | € 7.716,- | |
| 2003 | 222 | 19 | € 37.200,- | € 8.625,- |
| 2003 | 497 | 16 | € 7.716,- | |
| 2004 | 480 | 14 | € 33.490,- | € 7.768,- |
| 2004 | 232 | 13 | € 40.390,- | € 8.676,- |
| 2004 | 480 | 14 | € 33.490,- | € 7.768,- |
| 2005 | 315 | 7 | € 35.838,- | € 8.673,- |
| 2005 | 154 | 13 | € 39.483,- | € 9.558,- |
| 2005 | 315 | 7 | € 35.838,- | € 8.673,- |
| 2006 | 179 | 3 | € 35.079,- | € 8.515,- |
| 2006 | 179 | 3 | € 35.079,- | € 8.515,- |
| 2006 | 100 | 7 | € 39.162,- | € 9.526,- |
| 2007 | 252 | 10 | € 35.687,- | € 8.620,- |
| 2007 | 252 | 10 | € 35.687,- | € 8.620,- |
| 2007 | 148 | 14 | € 39.047,- | € 9.395,- |
| 2008 | 174 | 9 | € 36.658,- | € 8.444,- |
| 2008 | 174 | 9 | € 36.658,- | € 8.444,- |
| 2008 | 128 | 13 | € 40.098,- | € 9.432,- |
| 2009 | 47 | 3 | € 34.875,- | € 7.857,- |
| 2009 | 45 | 13 | € 38.771,- | € 7.114,- |
| 2009 | 47 | 3 | € 34.875,- | € 7.857,- |
| 2010 | 59 | 4 | € 35.876,- | € 6.978,- |
| 2010 | 29 | 4 | € 40.485,- | € 9.752,- |
| 2010 | 58 | 3 | € 35.871,- | € 6.968,- |
| 2011 | 22 | 0 | € 33.742,- | € 7.305,- |
| 2011 | 8 | 2 | € 39.051,- | € 8.777,- |
| 2011 | 22 | 0 | € 33.742,- | € 7.305,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 33.033,- | € 7.343,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 33.033,- | € 7.343,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 70-PP-VK | |||
| 70-PB-RF | |||
| 12-XD-FG | |||
| 2-KKJ-15 | |||
| 12-RZ-NV | |||
| 12-TZ-HR | |||
| 78-GDZ-7 | |||
| 18-NP-HX | |||
| 53-GDH-7 | |||
| 99-GNV-6 | |||
| 63-PJ-FS | |||
| 99-LZ-GV | |||
| 84-LG-BZ | |||
| 35-ZP-NB | |||
| 29-NR-HF | |||
| 17-TR-NH | |||
| 13-NR-FS | |||
| 79-RX-VS | |||
| 76-NG-RX | |||
| 08-TB-TX | |||
| 82-LZ-NX | |||
| 31-PN-BS | |||
| 35-RL-VP | |||
| 53-SB-HD | |||
| 13-ND-VJ | |||
| 24-NK-RP | |||
| 77-LR-XG | |||
| 13-LS-LF | |||
| 64-LV-DG | |||
| 75-NL-FJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 01-RH-RN | 2026-05-17 | |||
| 04-ZD-SG | 2026-05-04 | |||
| 5-ZBV-01 | 2026-05-08 | |||
| 21-NB-SK | 2026-05-05 | |||
| 20-NR-KP | 2026-05-11 | |||
| 8-ZPV-12 | 2026-05-09 | |||
| JK-317-J | 2026-05-07 | |||
| JB-313-P | 2026-05-04 | |||
| 52-PF-BZ | 2026-04-25 | |||
| 76-NP-TR | 2026-04-29 | |||
| 24-PP-BV | 2026-04-21 | |||
| 76-ZP-KJ | 2026-05-15 | |||
| 13-XD-FG | 2026-05-19 | |||
| 96-ZF-DJ | 2026-05-19 | |||
| 83-PRP-4 | 2026-05-17 | |||
| 97-RK-ZZ | 2026-05-14 | |||
| 90-LV-TB | 2026-05-12 | |||
| 17-PP-BV | 2026-04-22 | |||
| 08-PJ-SB | 2026-05-05 | |||
| 93-RF-PH | 2026-05-15 | |||
| 98-PB-VB | 2026-05-01 | |||
| 25-PP-BV | 2026-04-29 | |||
| 83-NX-XH | 2026-04-27 | |||
| 55-PBV-6 | 2026-04-26 | |||
| 84-RX-VS | 2026-04-13 | |||
| 32-KRS-3 | 2026-04-25 | |||
| 14-NP-HX | 2026-04-24 | |||
| 69-LN-TB | 2026-04-22 | |||
| 92-XF-JR | 2026-05-14 | |||
| KFH-73-K | 2026-05-13 |