Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 48-KBL-8 is op kenteken gezet in 2003. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 135 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dankzij 1.475 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-08-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1955 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Eerste registratie | 2003-09-23 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2009-10-15 |
| APK vervaldatum | 2022-08-12 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic stationwagen
|
Nu te koop
4 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 899 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 990 |
| Periode | 2003-08-14 - 2008-12-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 103 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 25 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 5 | 3 | € 5.919,- | |
| 2003 | 9 | 4 | € 26.716,- | € 4.974,- |
| 2003 | 5 | 3 | € 5.919,- | |
| 2004 | 15 | 8 | € 5.249,- | |
| 2004 | 10 | 5 | € 5.980,- | |
| 2004 | 10 | 5 | € 5.980,- | |
| 2005 | 13 | 7 | € 6.593,- | |
| 2005 | 10 | 6 | € 5.885,- | |
| 2005 | 10 | 6 | € 5.885,- | |
| 2006 | 66 | 5 | € 6.796,- | |
| 2006 | 66 | 5 | € 6.796,- | |
| 2006 | 42 | 5 | € 7.078,- | |
| 2007 | 2 | 1 | € 5.966,- | |
| 2007 | 2 | 1 | € 1.307,- | |
| 2007 | 2 | 1 | € 5.966,- | |
| 2008 | 10 | 5 | € 5.080,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 2.333,- | |
| 2008 | 10 | 5 | € 5.080,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-JTH-6 | 2026-03-27 | |||
| 45-RKG-7 | 2021-05-18 | |||
| 79-SV-NT | 2021-12-30 | |||
| 55-SV-TX | 2021-05-17 | |||
| 40NFN5 | 2022-09-09 | |||
| 23-KLH-9 | 2025-11-29 | |||
| 48KFV3 | 2022-07-15 | |||
| 25-SV-SP | 2025-03-27 | |||
| 45-KGH-3 | 2024-10-01 | |||
| 84-SV-PV | 2025-05-25 | |||
| 41-KBJ-9 | 2024-03-25 | |||
| 75-SV-NT | 2022-10-06 | |||
| 94-SV-ZJ | 2022-08-18 | |||
| 47-JSK-6 | 2021-06-07 | |||
| 93TDLF | 2021-01-28 | |||
| 88SVPV | 2021-02-25 | |||
| 20-SX-BV | 2021-07-05 | |||
| 13-NGZ-2 | 2021-10-09 | |||
| 72-SX-FH | 2024-10-01 | |||
| 85-SV-ZJ | 2022-09-21 | |||
| 24-SV-SP | 2025-02-22 | |||
| 32-LRN-4 | 2021-01-14 | |||
| 89-SV-ZJ | 2021-09-21 | |||
| 81SVNT | 2022-09-02 | |||
| 83-SV-NT | 2023-07-18 | |||
| 28-SX-BV | 2024-07-27 | |||
| 01-TDD-8 | 2022-09-30 | |||
| 97-SV-PV | 2025-10-07 | |||
| 07-LJK-8 | 2023-10-06 | |||
| 25-SX-HB | 2026-02-02 |