Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 13-NGZ-2 is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Dit voertuig is in oktober 2011 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 135 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Met 1.475 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1955 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Eerste registratie | 2003-10-08 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2011-10-06 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic stationwagen
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 899 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1010 |
| Periode | 2003-08-14 - 2008-12-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 103 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 25 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 5 | 3 | € 5.919,- | |
| 2003 | 9 | 4 | € 26.716,- | € 4.974,- |
| 2003 | 5 | 3 | € 5.919,- | |
| 2004 | 15 | 8 | € 5.249,- | |
| 2004 | 10 | 5 | € 5.980,- | |
| 2004 | 10 | 5 | € 5.980,- | |
| 2005 | 13 | 7 | € 6.593,- | |
| 2005 | 10 | 6 | € 5.885,- | |
| 2005 | 10 | 6 | € 5.885,- | |
| 2006 | 66 | 5 | € 6.796,- | |
| 2006 | 66 | 5 | € 6.796,- | |
| 2006 | 42 | 5 | € 7.078,- | |
| 2007 | 2 | 1 | € 5.966,- | |
| 2007 | 2 | 1 | € 1.307,- | |
| 2007 | 2 | 1 | € 5.966,- | |
| 2008 | 10 | 5 | € 5.080,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 2.333,- | |
| 2008 | 10 | 5 | € 5.080,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-JTH-6 | 2026-03-27 | |||
| 23-KLH-9 | 2025-11-29 | |||
| 47-JSK-6 | 2021-06-07 | |||
| 40NFN5 | 2022-09-09 | |||
| 32-LRN-4 | 2021-01-14 | |||
| 55-SV-TX | 2021-05-17 | |||
| 45-RKG-7 | 2021-05-18 | |||
| 48-KBL-8 | 2022-06-15 | |||
| 79-SV-NT | 2021-12-30 | |||
| 20-SX-BV | 2021-07-05 | |||
| 24-SV-SP | 2025-02-22 | |||
| 75-SV-NT | 2022-10-06 | |||
| 97-SV-PV | 2025-10-07 | |||
| 41-KBJ-9 | 2024-03-25 | |||
| 72-SX-FH | 2024-10-01 | |||
| 94-SV-ZJ | 2022-08-18 | |||
| 88SVPV | 2021-02-25 | |||
| 54-SV-TX | 2025-03-28 | |||
| 25-SV-SP | 2025-03-27 | |||
| 81SVNT | 2022-09-02 | |||
| 48KFV3 | 2022-07-15 | |||
| 45-KGH-3 | 2024-10-01 | |||
| 01-TDD-8 | 2022-09-30 | |||
| 15-SV-SP | 2021-05-14 | |||
| 89-SV-ZJ | 2021-09-21 | |||
| 35-KSR-9 | 2024-07-08 | |||
| 28-SX-BV | 2024-07-27 | |||
| 93TDLF | 2021-01-28 | |||
| 22-SX-HB | 2025-10-30 | |||
| 85-SV-ZJ | 2022-09-21 |