Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 13.594,-
Nee
2001
2026-03-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 47-GR-LG is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 200 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.5 liter per 100 km. Dankzij 1.785 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 73 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-03-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1730 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-02-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-02-22 |
| APK vervaldatum | 2026-03-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 447.107 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1088 |
| Periode | 2000-06-06 - 2003-11-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 659 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 166 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 25% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 244 | 70 | € 13.255,- | |
| 2000 | 98 | 32 | € 11.660,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 14.672,- | |
| 2001 | 983 | 216 | € 14.037,- | |
| 2001 | 326 | 88 | € 12.229,- | |
| 2001 | 326 | 88 | € 12.229,- | |
| 2002 | 647 | 139 | € 13.719,- | |
| 2002 | 227 | 43 | € 48.895,- | € 11.904,- |
| 2002 | 227 | 43 | € 48.895,- | € 11.904,- |
| 2003 | 20 | 4 | € 13.651,- | |
| 2003 | 8 | 3 | € 11.728,- | |
| 2003 | 8 | 3 | € 11.728,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 61.230,- | € 2.699,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TX-295-D | |||
| 80-HG-SX | |||
| 33-HSF-4 | |||
| 88-HF-HF | |||
| 57-RV-GL | |||
| 62-TP-FH | |||
| XZ-246-T | |||
| 73-NFK-5 | |||
| 22-NF-DR | |||
| 94-HR-XG | |||
| 65-GS-VN | |||
| 77-GX-JT | |||
| 93-HR-XG | |||
| 69-HJ-BG | |||
| 05-KBH-5 | |||
| 6-XRX-43 | |||
| 36-GS-BG | |||
| 53-GP-XH | |||
| 14-HP-SV | |||
| 49-GNG-1 | |||
| 87-GN-NJ | |||
| 45-LVL-4 | |||
| 59-LP-BD | |||
| 87-JJ-TV | |||
| 97-HX-PL | |||
| 62-JG-DV | |||
| 03-JK-KV | |||
| 97-JG-HJ | |||
| PS-360-T | |||
| 79-JN-XK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-HF-RN | 2026-05-21 | |||
| 22-JV-JZ | 2026-05-21 | |||
| 31-PJ-KX | 2026-05-20 | |||
| 23-GX-SV | 2026-05-19 | |||
| 15-HX-LS | 2026-05-19 | |||
| 32-JN-DF | 2026-05-19 | |||
| 37-HH-FF | 2026-05-17 | |||
| PB-883-R | 2026-05-16 | |||
| 02-GX-GZ | 2026-05-16 | |||
| 37-JD-FP | 2026-05-16 | |||
| 97-JJ-SK | 2026-05-16 | |||
| KJ-327-J | 2026-05-15 | |||
| 47-JV-PD | 2026-05-15 | |||
| 08-GP-VG | 2026-05-13 | |||
| NV-796-J | 2026-05-12 | |||
| 73-JN-XK | 2026-05-12 | |||
| 43-TP-GX | 2026-05-10 | |||
| 61-RR-VV | 2026-05-08 | |||
| 61-JH-JV | 2026-05-08 | |||
| 89-HP-HZ | 2026-05-07 | |||
| 58-GZ-ZB | 2026-05-06 | |||
| 83-GXS-8 | 2026-05-04 | |||
| 18-HH-HB | 2026-05-01 | |||
| 73-PK-FS | 2026-04-29 | |||
| TT-222-Z | 2026-04-28 | |||
| 96-LF-FL | 2026-04-25 | |||
| 46-XN-GZ | 2026-04-24 | |||
| 94-GN-NJ | 2026-04-23 | |||
| 31-GN-ZJ | 2026-04-22 | |||
| 22-JF-NV | 2026-04-22 |