Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.667,-
Ja, 2017
2002
2026-03-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken PS-360-T is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Dit voertuig is in september 2017 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 200 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11.1 l/100 km. Met 1.760 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 08-10-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1760 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-06-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-09-13 |
| APK vervaldatum | 2026-10-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.249 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenHuidige eigenaar
2 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 328.286 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 36 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 921 |
| Periode | 2000-05-31 - 2008-07-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1896 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 430 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 244 | 70 | € 13.255,- | |
| 2000 | 98 | 32 | € 11.660,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 14.672,- | |
| 2001 | 983 | 216 | € 14.037,- | |
| 2001 | 326 | 88 | € 12.229,- | |
| 2001 | 326 | 88 | € 12.229,- | |
| 2002 | 647 | 139 | € 13.719,- | |
| 2002 | 227 | 43 | € 48.895,- | € 11.904,- |
| 2002 | 227 | 43 | € 48.895,- | € 11.904,- |
| 2003 | 20 | 4 | € 13.651,- | |
| 2003 | 8 | 3 | € 11.728,- | |
| 2003 | 8 | 3 | € 11.728,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 61.230,- | € 2.699,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 29-JF-LR | |||
| 75-LB-VZ | |||
| 94-HR-XG | |||
| 45-LVL-4 | |||
| 16-ST-JR | |||
| 79-SV-DR | |||
| 51-GX-BF | |||
| 93-HR-XG | |||
| 74-JB-GV | |||
| 34-GF-HZ | |||
| XZ-246-T | |||
| 95-GH-NX | |||
| 57-RV-GL | |||
| 59-JK-RP | |||
| 15-HX-LS | |||
| 82GFSZ | |||
| 79-JK-GX | |||
| 22-JV-JZ | |||
| TX-295-D | |||
| 03-GJ-SH | |||
| 87-JJ-TV | |||
| 62-TP-FH | |||
| 59-LP-BD | |||
| 88-GGK-4 | |||
| 36-GS-BG | |||
| 41-JS-BS | |||
| 65-GS-VN | |||
| 53-GP-XH | |||
| 14-HP-SV | |||
| 03-JK-KV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 80-HG-SX | 2026-05-26 | |||
| 17-GV-XT | 2026-05-23 | |||
| 73-NFK-5 | 2026-05-24 | |||
| 79-JN-XK | 2026-05-27 | |||
| 47-GL-DF | 2026-05-27 | |||
| 32-JN-DF | 2026-05-19 | |||
| 47-HF-RN | 2026-05-21 | |||
| PB-883-R | 2026-05-16 | |||
| 23-GX-SV | 2026-05-19 | |||
| 31-PJ-KX | 2026-05-20 | |||
| 47-JV-PD | 2026-05-15 | |||
| NV-796-J | 2026-05-12 | |||
| 37-HH-FF | 2026-05-17 | |||
| 37-JD-FP | 2026-05-16 | |||
| 08-GP-VG | 2026-05-13 | |||
| 03-GK-GX | 2026-05-24 | |||
| 73-JN-XK | 2026-05-12 | |||
| 97-HX-PL | 2026-05-26 | |||
| 89-HP-HZ | 2026-05-07 | |||
| 47-GR-LG | 2026-05-20 | |||
| 61-JH-JV | 2026-05-08 | |||
| 43-TP-GX | 2026-05-10 | |||
| 83-GXS-8 | 2026-05-04 | |||
| 18-HH-HB | 2026-05-01 | |||
| 02-GX-GZ | 2026-05-16 | |||
| 58-GZ-ZB | 2026-05-06 | |||
| 88-HF-HF | 2026-05-24 | |||
| 97-JJ-SK | 2026-05-16 | |||
| KJ-327-J | 2026-05-15 | |||
| 61-RR-VV | 2026-05-08 |