Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.213,-
Nee
2001
2026-03-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 Cross Country met kenteken 88-HF-HF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 200 pk. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.757 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 06-06-2001. Sinds 63 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 27-02-2027. Dit voertuig heeft 10 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1757 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-06-12 |
| APK vervaldatum | 2027-02-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 Cross Country stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.249 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5010 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70 Cross Country
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 267.725 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 25 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 914 |
| Periode | 2000-05-31 - 2008-07-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1896 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 430 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 244 | 70 | € 13.255,- | |
| 2000 | 98 | 32 | € 11.660,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 14.672,- | |
| 2001 | 983 | 216 | € 14.037,- | |
| 2001 | 326 | 88 | € 12.229,- | |
| 2001 | 326 | 88 | € 12.229,- | |
| 2002 | 647 | 139 | € 13.719,- | |
| 2002 | 227 | 43 | € 48.895,- | € 11.904,- |
| 2002 | 227 | 43 | € 48.895,- | € 11.904,- |
| 2003 | 20 | 4 | € 13.651,- | |
| 2003 | 8 | 3 | € 11.728,- | |
| 2003 | 8 | 3 | € 11.728,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 61.230,- | € 2.699,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| TX-295-D | |||
| 79-JK-GX | |||
| 14-HP-SV | |||
| 41-JS-BS | |||
| 97-JG-HJ | |||
| 33-HSF-4 | |||
| 03-JK-KV | |||
| 88-GGK-4 | |||
| 11-JR-PG | |||
| 47-GL-DF | |||
| 69-HJ-BG | |||
| 87-JJ-TV | |||
| 97-HX-PL | |||
| XZ-246-T | |||
| 22-NF-DR | |||
| 03-GK-GX | |||
| 49-GNG-1 | |||
| 62-TP-FH | |||
| 73-NFK-5 | |||
| 59-JK-RP | |||
| 82GFSZ | |||
| 74-JB-GV | |||
| 34-GF-HZ | |||
| 79-SV-DR | |||
| 53-GP-XH | |||
| 59-LP-BD | |||
| 79-JN-XK | |||
| 51-JT-XR | |||
| 36-GS-BG | |||
| 87-GN-NJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-JN-DF | 2026-05-19 | |||
| 23-GX-SV | 2026-05-19 | |||
| PB-883-R | 2026-05-16 | |||
| 47-JV-PD | 2026-05-15 | |||
| 08-GP-VG | 2026-05-13 | |||
| 61-JH-JV | 2026-05-08 | |||
| 02-GX-GZ | 2026-05-16 | |||
| 83-GXS-8 | 2026-05-04 | |||
| 18-HH-HB | 2026-05-01 | |||
| 73-PK-FS | 2026-04-29 | |||
| 58-GZ-ZB | 2026-05-06 | |||
| 47-HF-RN | 2026-05-21 | |||
| 94-GN-NJ | 2026-04-23 | |||
| 46-XN-GZ | 2026-04-24 | |||
| 31-PJ-KX | 2026-05-20 | |||
| 41-JH-HK | 2026-04-20 | |||
| 43-TP-GX | 2026-05-10 | |||
| 37-HH-FF | 2026-05-17 | |||
| 22-JV-JZ | 2026-05-21 | |||
| 15-HX-LS | 2026-05-19 | |||
| 37-JD-FP | 2026-05-16 | |||
| 97-JJ-SK | 2026-05-16 | |||
| 73-JN-XK | 2026-05-12 | |||
| 89-HP-HZ | 2026-05-07 | |||
| NV-796-J | 2026-05-12 | |||
| 47-GR-LG | 2026-05-20 | |||
| KJ-327-J | 2026-05-15 | |||
| TT-222-Z | 2026-04-28 | |||
| 96-LF-FL | 2026-04-25 | |||
| 61-RR-VV | 2026-05-08 |