Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 56.800
€ 13.308,-
Ja, 2013
2007
2024-10-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Defender met kenteken 46-ZSN-5 is op kenteken gezet in 2007. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Land Rover was € 56.800. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2402 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11 liter per 100 km. Dankzij 2.040 kg voelt deze auto krachtig en solide. Dit voertuig is al 585 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 174 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 15.000.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2402 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 11 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2174 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3050 kg |
| Lengte | 4,74 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 2,18 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-08-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-01-21 |
| APK vervaldatum | 2026-11-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 14 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 14 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Land Rover Defender stationwagen
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 42.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 42.545 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Defender
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 42.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 248.315 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1357 |
| Periode | 2007-04-12 - 2010-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 291 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 107 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 254 | 93 | € 45.022,- | € 14.417,- |
| 2007 | 254 | 93 | € 45.022,- | € 14.417,- |
| 2008 | 29 | 10 | € 63.040,- | € 17.083,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 16.265,- | |
| 2009 | 4 | 2 | € 77.790,- | € 26.706,- |
| 2009 | 4 | 2 | € 77.790,- | € 26.706,- |
| 2010 | 4 | 2 | € 78.757,- | € 35.021,- |
| 2010 | 4 | 2 | € 78.757,- | € 35.021,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-463-SH | 2026-05-13 | |||
| 06-XZ-SP | 2026-04-10 | |||
| 61-XK-BB | 2020-05-23 | |||
| TX-778-X | 2021-11-14 | |||
| 43-XV-BZ | 2020-11-21 | |||
| GV-171-L | 2020-07-03 | |||
| 17-TNV-1 | 2024-01-12 | |||
| RS-182-G | 2025-05-06 | |||
| K-485-NK | 2023-05-17 | |||
| 52-XK-JG | 2024-09-20 | |||
| 05-XL-TL | 2025-06-03 | |||
| 67-ZHD-1 | 2025-08-11 | |||
| 56-ZFX-8 | 2023-08-04 | |||
| NR-537-V | 2024-07-15 | |||
| NN-378-N | 2024-07-01 | |||
| 46-KTK-3 | 2024-12-11 | |||
| GT-142-T | 2025-04-22 | |||
| KF-831-F | 2023-01-17 | |||
| PP-839-J | 2020-06-09 | |||
| 34-XZ-VK | 2023-08-28 | |||
| NP-580-D | 2023-01-21 | |||
| L-386-HN | 2024-03-26 | |||
| 7-TKB-94 | 2020-09-15 | |||
| 39-TTJ-7 | 2022-07-29 | |||
| 6-KKT-57 | 2025-06-18 | |||
| 04-XJ-DG | 2021-02-24 | |||
| 69-XV-VZ | 2026-01-21 | |||
| 28-ZF-FP | 2023-06-19 | |||
| T-208-RG | 2024-08-02 | |||
| 93-ZH-DL | 2021-10-29 |