Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 16.265,-
Nee
2007
2025-06-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Defender 110 met kenteken 06-XZ-SP is afkomstig uit het bouwjaar 2007. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2402 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11 l/100 km. Dankzij 2.040 kg voelt deze auto krachtig en solide. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 0 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2402 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 11 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2174 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3050 kg |
| Lengte | 4,74 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 2,18 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-11-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-11-23 |
| APK vervaldatum | 2026-05-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Land Rover Defender 110 stationwagen
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 42.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 42.545 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Defender 110
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 42.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 248.315 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1357 |
| Periode | 2007-04-12 - 2010-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 291 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 107 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 254 | 93 | € 45.022,- | € 14.417,- |
| 2007 | 254 | 93 | € 45.022,- | € 14.417,- |
| 2008 | 29 | 10 | € 63.040,- | € 17.083,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 16.265,- | |
| 2009 | 4 | 2 | € 77.790,- | € 26.706,- |
| 2009 | 4 | 2 | € 77.790,- | € 26.706,- |
| 2010 | 4 | 2 | € 78.757,- | € 35.021,- |
| 2010 | 4 | 2 | € 78.757,- | € 35.021,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-463-SH | 2026-05-13 | |||
| JT-273-N | 2021-08-30 | |||
| 51-XK-JG | 2023-01-14 | |||
| 6-KKT-57 | 2025-06-18 | |||
| KF-831-F | 2023-01-17 | |||
| PP-839-J | 2020-06-09 | |||
| NP-580-D | 2023-01-21 | |||
| 46-ZSN-5 | 2024-10-12 | |||
| L-386-HN | 2024-03-26 | |||
| NN-378-N | 2024-07-01 | |||
| 46-KTK-3 | 2024-12-11 | |||
| 7-TKB-94 | 2020-09-15 | |||
| GT-142-T | 2025-04-22 | |||
| 69-XV-VZ | 2026-01-21 | |||
| 34-XZ-VK | 2023-08-28 | |||
| 28-ZF-FP | 2023-06-19 | |||
| 93-ZH-DL | 2021-10-29 | |||
| 39-TTJ-7 | 2022-07-29 | |||
| 04-XJ-DG | 2021-02-24 | |||
| GHV-36-X | 2026-01-20 | |||
| T-208-RG | 2024-08-02 | |||
| 20-XP-HS | 2023-07-16 | |||
| PH-062-D | 2024-04-08 | |||
| 67-ZHD-1 | 2025-08-11 | |||
| 60-XK-BB | 2024-12-27 | |||
| L-954-PV | 2023-01-30 | |||
| 35-XX-HV | 2020-06-18 | |||
| 61-XK-BB | 2020-05-23 | |||
| 5-XTG-28 | 2024-11-27 | |||
| R-096-ZN | 2026-02-19 |