Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 41-GS-NF is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 54 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Een laag gewicht van 922 kg zorgt voor extra dynamiek. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-09-2023. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Eerste registratie | 2001-03-02 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-03-02 |
| APK vervaldatum | 2023-09-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 880 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
16 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 880,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 161.488 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1369 |
| Periode | 1999-11-12 - 2002-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1468 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 05-HX-FD | 2026-05-10 | |||
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 12-GL-DP | 2026-02-27 | |||
| 52GGKB | 2025-03-23 | |||
| 25FXZZ | 2020-07-17 | |||
| 34-HN-GJ | 2025-04-06 | |||
| 01-FZ-JK | 2024-08-09 | |||
| 34FRGS | 2020-06-24 | |||
| 41-GJ-FN | 2026-01-20 | |||
| 50-DX-LV | 2024-08-10 | |||
| 10-FV-GD | 2025-02-02 | |||
| 80FPZN | 2020-09-19 | |||
| 29GGNN | 2020-06-10 | |||
| 39-FD-ZS | 2025-07-01 | |||
| 96-FK-HP | 2026-02-06 | |||
| 15FJZK | 2020-07-17 | |||
| 68-HR-FN | 2023-05-14 | |||
| 61dxbk | 2020-05-19 | |||
| 81FZZL | 2020-08-05 | |||
| 61DSGV | 2020-08-18 |