Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.502
Nee
2011
2026-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Punto met kenteken 40-PDZ-8 is op kenteken gezet in 2011. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Fiat was € 13.502. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 84 pk. Dit model beschikt over een 1248 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 3.6 l/100 km. Dankzij 1.205 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 1.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1248 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 3.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1205 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1610 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-01-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-01-18 |
| APK vervaldatum | 2026-05-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Punto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
6 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 1.899,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 231.728 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 789 |
| Periode | 2010-06-23 - 2014-06-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2401 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 55 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 811 | 4 | € 15.779,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 14.717,- | |
| 2011 | 1314 | 47 | € 16.109,- | |
| 2011 | 6 | 0 | € 16.361,- | |
| 2012 | 263 | 2 | € 16.770,- | € 814,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 17.220,- | |
| 2013 | 9 | 0 | € 18.721,- | € 1.211,- |
| 2013 | 9 | 0 | € 18.721,- | € 1.211,- |
| 2014 | 4 | 2 | € 15.968,- | € 1.498,- |
| 2014 | 4 | 2 | € 15.968,- | € 1.498,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 11-NFR-8 | |||
| 26-PHJ-4 | |||
| 35-NVB-5 | |||
| 26-PJL-7 | |||
| 14-NLS-8 | |||
| 79-NHH-8 | |||
| 72-NFN-7 | |||
| 89-PGR-3 | |||
| 93-XGH-7 | |||
| 65-NNN-5 | |||
| 84-RTF-9 | |||
| 11-PGT-4 | |||
| 71-RPT-6 | |||
| 23-SNS-6 | |||
| 54-NXZ-9 | |||
| 95-XLP-4 | |||
| 01-PTH-9 | |||
| 14-NSG-8 | |||
| 75-THR-8 | |||
| 53-PZZ-8 | |||
| 19-PSP-4 | |||
| 60-XPB-7 | |||
| 08-TFT-4 | |||
| 80-XFF-8 | |||
| K-214-NJ | |||
| 56-RZD-2 | |||
| 73-PLV-7 | |||
| 10-PJH-3 | |||
| 86-PHL-5 | |||
| 91-TSL-9 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-PRV-1 | 2026-05-19 | |||
| 28-NGD-9 | 2026-05-23 | |||
| 11-NVH-4 | 2026-05-07 | |||
| 80-NXJ-3 | 2026-05-20 | |||
| 61-TGV-9 | 2026-05-10 | |||
| 02-SGD-7 | 2026-05-12 | |||
| 05-XFP-6 | 2026-05-23 | |||
| 35-NZK-3 | 2026-04-25 | |||
| 59-RGJ-3 | 2026-05-07 | |||
| 40-RDK-4 | 2026-04-11 | |||
| 02-TFT-4 | 2026-04-25 | |||
| 66-NTP-1 | 2026-04-09 | |||
| 00-RBP-4 | 2026-04-23 | |||
| 75-SPH-8 | 2026-04-16 | |||
| 08-PDZ-9 | 2026-04-16 | |||
| 53-TLP-5 | 2026-04-20 | |||
| 02-RBP-4 | 2026-04-07 | |||
| 80-SRH-7 | 2026-04-14 | |||
| 20-PJH-3 | 2026-03-31 | |||
| 82-TJG-8 | 2026-03-18 | |||
| 45-SHB-3 | 2026-03-16 | |||
| 39-PRB-8 | 2026-03-21 | |||
| 17-NGZ-1 | 2026-03-17 | |||
| 85-PSX-1 | 2026-03-09 | |||
| 97-PTS-8 | 2026-03-04 | |||
| 35-SLB-4 | 2026-03-07 | |||
| 43-PNK-7 | 2025-10-19 | |||
| 13-RZS-5 | 2025-08-21 | |||
| 48-NHL-2 | 2025-11-14 | |||
| 00-RGR-2 | 2025-04-08 |