Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie Touring met kenteken 4-ZGF-18 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. De nieuwwaarde van deze BMW bedroeg € 62.959. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 190 pk. De motor heeft een inhoud van 1995 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.7 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.810 kg. De APK is geldig tot 08-02-2026. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 191 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1810 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2385 kg |
| Lengte | 4,91 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,97 m |
| Eerste registratie | 2015-01-22 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2015-01-22 |
| APK vervaldatum | 2026-02-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW 5-serie Touring stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 10.283 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie Touring
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
9 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgenerator van de airbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen.
De airbag kan mogelijk niet volledig ontvouwen of de metalen huls van de gasgenerator kan openscheuren en de delen kunnen in het interieur terechtkomen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De bestuurdersairbag wordt vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 10.283,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 243.162 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 756 |
| Periode | 2014-07-16 - 2017-06-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1301 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 470 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 136 | 62 | € 70.362,- | € 5.201,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 55.545,- | € 4.635,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 55.545,- | € 4.635,- |
| 2015 | 552 | 224 | € 69.350,- | € 5.632,- |
| 2015 | 10 | 4 | € 63.983,- | € 6.965,- |
| 2015 | 2 | 1 | € 70.639,- | € 5.153,- |
| 2016 | 450 | 154 | € 70.490,- | € 6.671,- |
| 2016 | 7 | 4 | € 68.881,- | € 6.182,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 71.098,- | € 2.848,- |
| 2017 | 163 | 30 | € 68.649,- | € 8.394,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 67.082,- | € 6.010,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 67.082,- | € 6.010,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 1-ZGS-47 | 2026-05-10 | |||
| K-723-PX | 2026-05-21 | |||
| NB-203-P | 2026-05-12 | |||
| KL-803-J | 2026-04-18 | |||
| RX-996-H | 2026-04-14 | |||
| L-400-RZ | 2026-05-20 | |||
| KZ-728-H | 2026-05-21 | |||
| HJ-738-F | 2026-05-15 | |||
| P-855-VK | 2026-05-15 | |||
| KH-194-S | 2026-05-02 | |||
| HJ-846-K | 2026-04-26 | |||
| H-249-JB | 2026-04-23 | |||
| ZV-779-S | 2026-04-16 | |||
| SZ-380-P | 2026-04-15 | |||
| ZV-247-L | 2026-04-10 | |||
| RG-351-D | 2026-04-09 | |||
| G-933-PJ | 2026-04-16 | |||
| KT-197-V | 2026-04-01 | |||
| JS-092-R | 2026-03-25 | |||
| NG-673-G | 2026-03-24 | |||
| SK-472-N | 2026-03-09 | |||
| ZJ-204-Z | 2026-03-22 | |||
| GV-634-S | 2026-03-21 | |||
| K-472-BK | 2026-03-17 | |||
| SB-025-X | 2026-03-05 | |||
| TF-260-N | 2026-03-13 | |||
| RV-102-Z | 2026-03-09 | |||
| GHD-23-D | 2026-03-09 | |||
| 6-XRD-63 | 2025-04-09 | |||
| RK-642-J | 2024-10-23 |