Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 71.363
Ja, 2013
2013
2026-05-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V60 met kenteken 4-SPT-58 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013. Dit voertuig is in november 2013 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volvo was € 71.363. De auto beschikt over een 215 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2400 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 1.8 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.948 kg. Dit voertuig is al 13 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 5.700.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2400 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 215 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 68 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 1.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1948 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2505 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,78 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-02-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-11-27 |
| APK vervaldatum | 2027-02-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo V60 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 6.795 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.795 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V60
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
5 dagenHuidige eigenaar
13 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken.
De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding.
vervangen van de autogordelsluiting.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 6.795,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 278.941 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 190 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 801 |
| Periode | 2012-11-27 - 2016-01-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8160 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 1101 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 51 | 24 | € 68.741,- | |
| 2013 | 4714 | 534 | € 70.235,- | |
| 2013 | 4 | 0 | € 69.458,- | |
| 2014 | 2313 | 271 | € 69.573,- | € 473,- |
| 2014 | 10 | 2 | € 70.276,- | |
| 2015 | 1080 | 271 | € 68.249,- | € 456,- |
| 2016 | 2 | 1 | € 67.185,- | € 413,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 5-SRD-39 | |||
| 4-XXR-43 | |||
| 1-TRS-95 | |||
| 1-SJD-31 | |||
| 4-SJG-45 | |||
| 7-SKB-91 | |||
| 8-SNG-71 | |||
| 9-SNP-47 | |||
| 68-ZRZ-9 | |||
| 4-SPK-83 | |||
| 6-SBD-14 | |||
| 9-SNP-59 | |||
| 4-XNF-76 | |||
| 8-SKF-24 | |||
| 1-SHT-43 | |||
| 1-SNT-40 | |||
| 7-SPF-09 | |||
| 7-SXV-04 | |||
| 1-SBZ-21 | |||
| 8-XGX-37 | |||
| 6-STG-00 | |||
| 6-XTH-21 | |||
| 6-SJT-67 | |||
| 5-SPN-90 | |||
| 5-SRD-40 | |||
| 5-XDB-89 | |||
| 6-SXV-09 | |||
| 6-SVN-27 | |||
| 6-SXV-84 | |||
| 1-SLG-21 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 4-SFV-73 | 2026-05-20 | |||
| 9-THG-99 | 2026-05-22 | |||
| 7-SFK-91 | 2026-05-22 | |||
| 5-ZLL-06 | 2026-05-16 | |||
| 9-STN-86 | 2026-05-15 | |||
| 9-SRK-82 | 2026-05-15 | |||
| 2-TNH-46 | 2026-05-13 | |||
| 6-ZFH-08 | 2026-05-12 | |||
| 4-ZLZ-40 | 2026-05-12 | |||
| 1-SFR-95 | 2026-05-17 | |||
| 9-SNZ-47 | 2026-05-10 | |||
| 9-KXJ-38 | 2026-05-14 | |||
| 7-THV-74 | 2026-05-23 | |||
| 8-SLP-17 | 2026-05-22 | |||
| 6-TJB-00 | 2026-05-08 | |||
| 2-SNZ-60 | 2026-05-21 | |||
| 6-TLT-63 | 2026-05-20 | |||
| 2-SKN-68 | 2026-05-19 | |||
| GX-570-H | 2026-05-20 | |||
| 7-TNX-44 | 2026-05-18 | |||
| 7-KBG-91 | 2026-05-06 | |||
| 7-SGR-05 | 2026-05-17 | |||
| 9-SZH-22 | 2026-05-19 | |||
| 5-SPZ-13 | 2026-05-04 | |||
| 8-SKH-27 | 2026-05-03 | |||
| 4-ZFR-32 | 2026-05-02 | |||
| KK-472-H | 2026-05-13 | |||
| 1-KZF-22 | 2026-05-12 | |||
| 7-SRD-20 | 2026-05-02 | |||
| 2-ZLX-39 | 2026-05-10 |