Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 Pluriel met kenteken 39-ZB-ZK is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 73 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.9 liter per 100 km. Met 1.211 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-02-2025. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1243 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1506 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Eerste registratie | 2004-05-26 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2008-04-09 |
| APK vervaldatum | 2025-02-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën C3 Pluriel cabriolet
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.172 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Citroën C3 Pluriel
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.172,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 181.594 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 924 |
| Periode | 2003-03-18 - 2011-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1416 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 307 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 354 | 84 | € 18.486,- | € 4.237,- |
| 2003 | 354 | 84 | € 18.486,- | € 4.237,- |
| 2004 | 305 | 68 | € 4.298,- | |
| 2004 | 305 | 68 | € 4.298,- | |
| 2005 | 165 | 26 | € 20.497,- | € 4.422,- |
| 2005 | 165 | 26 | € 20.497,- | € 4.422,- |
| 2006 | 221 | 36 | € 21.240,- | € 4.469,- |
| 2006 | 221 | 36 | € 21.240,- | € 4.469,- |
| 2007 | 156 | 36 | € 21.529,- | € 4.532,- |
| 2007 | 156 | 36 | € 21.529,- | € 4.532,- |
| 2008 | 94 | 19 | € 21.717,- | € 4.467,- |
| 2008 | 94 | 19 | € 21.717,- | € 4.467,- |
| 2009 | 63 | 21 | € 22.202,- | € 4.160,- |
| 2009 | 63 | 21 | € 22.202,- | € 4.160,- |
| 2010 | 52 | 16 | € 22.163,- | € 3.110,- |
| 2010 | 52 | 16 | € 22.163,- | € 3.110,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 21.513,- | € 4.528,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 21.513,- | € 4.528,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 16-TF-HG | 2026-05-19 | |||
| SZ-203-N | 2026-05-17 | |||
| 6-KXX-84 | 2026-05-13 | |||
| 47-NJ-ZK | 2026-05-11 | |||
| 16-PK-RS | 2026-05-10 | |||
| 40-PD-ZB | 2026-05-19 | |||
| 66-SV-GZ | 2026-04-30 | |||
| 42-XF-FK | 2026-04-19 | |||
| 42-LHD-2 | 2026-04-22 | |||
| 59-XT-SZ | 2026-04-11 | |||
| H-942-KR | 2026-05-20 | |||
| ZH-802-D | 2026-05-12 | |||
| 92-NT-GZ | 2026-04-02 | |||
| S-143-SB | 2026-04-20 | |||
| 27-NH-FX | 2026-03-29 | |||
| JR-361-L | 2026-03-22 | |||
| 76-HGD-4 | 2026-03-04 | |||
| 88-NH-FX | 2026-03-13 | |||
| 21-RZ-PL | 2026-03-03 | |||
| 20-TB-DX | 2026-03-02 | |||
| 08-PN-HX | 2024-09-11 | |||
| PJ-548-V | 2023-01-20 | |||
| 48-PD-SZ | 2022-02-08 | |||
| 81-PG-NR | 2021-04-24 | |||
| 20-HBD-3 | 2023-08-13 | |||
| 84-RG-JP | 2021-06-04 | |||
| 39-RN-XV | 2021-04-25 | |||
| 77-LZ-FL | 2023-08-03 | |||
| 40-ND-TP | 2025-02-22 | |||
| 78-PN-PB | 2023-01-15 |