Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.810,-
Ja, 2010
2009
2025-01-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz B-Klasse met kenteken 38-NNN-2 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1498 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.9 liter per 100 km. Met een massa van 1.350 kg is deze auto solide gebouwd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 03-01-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 6.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1350 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1835 kg |
| Lengte | 4,27 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,78 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-07-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-11-23 |
| APK vervaldatum | 2027-01-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz B-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 5.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz B-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 5.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 187.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1282 |
| Periode | 2009-06-18 - 2011-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 405 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 106 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 88 | 28 | € 32.812,- | € 5.705,- |
| 2010 | 311 | 78 | € 31.652,- | € 5.511,- |
| 2011 | 6 | 0 | € 32.006,- | € 6.633,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 83-XSG-2 | 2026-05-06 | |||
| 30-NZV-9 | 2026-03-19 | |||
| 48-KSX-2 | 2026-03-14 | |||
| 72-LPV-1 | 2024-12-02 | |||
| 50-JPD-4 | 2024-12-17 | |||
| 22-NJZ-9 | 2020-07-06 | |||
| 18-LNL-7 | 2025-08-27 | |||
| 31-KZZ-7 | 2025-12-10 | |||
| 33-LHK-5 | 2026-02-22 | |||
| 66-JTB-2 | 2020-07-29 | |||
| 57-PLV-5 | 2024-10-03 | |||
| HLZ-13-P | 2025-08-09 | |||
| 72-PNP-7 | 2024-04-30 | |||
| 45-LKV-7 | 2022-11-29 | |||
| 28-KDB-1 | 2025-12-03 | |||
| 7-XPB-98 | 2026-02-11 | |||
| X-251-XF | 2025-03-04 | |||
| 81-JTR-2 | 2025-11-20 | |||
| 97-KRZ-8 | 2023-01-17 | |||
| ZH-262-B | 2025-02-19 | |||
| 99-PRN-5 | 2021-09-25 | |||
| 02-KRT-4 | 2020-06-06 | |||
| 49-LTN-3 | 2025-03-08 | |||
| 07-JRT-4 | 2023-10-02 | |||
| 15-SPK-8 | 2025-06-23 | |||
| 91-LSG-3 | 2025-11-25 | |||
| 32-NKK-1 | 2026-01-16 | |||
| 36-NTX-6 | 2020-05-21 | |||
| 19-KVJ-8 | 2025-03-06 | |||
| 33-LLP-4 | 2025-06-11 |